Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Підписано Меморандум між Луганською ВЦА та ГО "Електронна громадянська асамблея Луганщини"

Підписано Меморандум між Луганською ВЦА та ГО "Електронна громадянська асамблея Луганщини"
3 грудня 2021 року відбулося підписання Меморандуму між Луганською військово-цивільною адміністрацією, в особі керівника адміністрації Гайдая Сергія Володимировича, та ГО “Електронна громадянська асамблея Луганщини”, в особі голови організації Харківської Валентини Олександрівни. Документ передбачає співробітництво сторін в проведенні електронних консультацій з населенням області з питань життєдіяльності регіону.

Впровадження сталого механізму публічних електронних консультацій надасть змогу забезпечити регулярні консультації влади з громадськістю з питань прийняття рішень обласною державною адміністрацією до того моменту, як таке рішення буде формально сформульоване та представлене громадськості; дозволить зробити процеси прийняття рішень більш інклюзивними і демократичними, маючи орган, що представляє все населення регіону, щоб прислухатися до всіх груп суспільства. 

З ініціативою створення електронного консультативно-дорадчого органу до облдержадміністрації звернулися представники Мережі Робочих груп з громадської безпеки та соціальної згуртованості, започатковані в межах діяльності Програми ООН з відновлення та розбудови миру, яку на зустрічі представляв Коренєв Еміль. 

Зображення

Одна з конкретних цілей ГО «Електронна громадянська асамблея Луганщини» – створення сприятливих умов для того, щоб багато людей мали можливість безпосередньо брати участь у прийнятті політики та культивувати колективне відчуття відповідальної демократичної участі з перших рук. Також важливим буде створення для обласної державної адміністрації каналу для регулярного збору репрезентативних даних та узагальнення суспільної думки через опитування з метою отримання зворотного зв’язку та формування інформаційного підґрунтя для прийняття рішень. 

Зображення

В першому раунді електронних консультацій, присвячених питанням гуманітарного напрямку, візьмуть участь 200 представників з 20 громад Луганщини. Співпраця облдержадміністрації з інститутами громадянського суспільства відбувається на підставі Указу Президента України № 487/2021 «Про Національну стратегію сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021-2026 роки».


Читайте наші новини на телеграм каналі

13:20
116
Немає коментарів. Ваш буде першим!