У Сватовому збираються робити щорічний регіональний рок-фестиваль «Ізобара-тор»

У Сватовому збираються робити щорічний регіональний рок-фестиваль «Ізобара-тор»
​Сватівській громаді пощастило співпрацювати з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру за напрямком соціальної єдності та отримати музичне обладнання для організації культурних подій в громаді,

Влітку задля організації першого рок-концерту у м. Сватове музичне обладнання надавали рок-гурти з сусідніх міст – Старобільска та Лисичанська. Проведення наступного рок-концерту у м. Сватове з нагоди Дня миру відбулося 25 вересня 2021 року за сприяння Програми ООН із відновлення та розбудови миру, які за сприяння партнерських громадських установ посприяли наданню для цього музичного обладнання. 

Бо активісти зі Сватово шукале музичне обладння тоді для власного концерту та щоб показати потенціал підтримки та розвитку музичної культури в громаді. 

А вже на початку листопада 2021 року завдяки Програмі ООН із відновлення та розбудови миру за напрямком соціальної єдності працівники культури Сватівської громади отримали новеньке, тепер вже власне музичне обладнання, яким тепер будуть активно користуватися музиканти та інші культурні діячі під  час організації та проведення концертних програм, святкових заходів, вистав та різноманітних перформансів. 

Джерело: Сватівська міська рада. 


Читайте наші новини на телеграм каналі

16:45
93
No comments yet. Be the first to add a comment!