Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Мама Діє - надихає та мотивує жінок, які виховують дітей з інвалідністю

Мама Діє - надихає та мотивує жінок, які виховують дітей з інвалідністю
Другий рік поспіль мами Луганщини, родини яких належать до вразливих категорій, доводять, що для успіху немає перешкод, якщо є бажання!
Кожна #МамаДіє надихає своїм прикладом.

Чи можливо жінкам, які виховують дітей з інвалідністю, бути самодостатніми та самореалізованими? Що потрібно їм для того, щоб зберегти психологічну рівновагу у світі, сповненому недоліків та гендерних упереджень? Як поєднати особливе материнство та професійну ідентичність? Щирі та мотивуючі відповіді на ці питання вже другий рік поспіль готують для календарів «Самодостатні.Гідні.Неймовірні». 

Мами та опікуни дітей з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи, погорільці, представниці ромів, багатодітні матусі — всі об'єднані єдиною метою: забезпечення гідного рівня життя українських родин вразливих категорій. 

Дванадцять жіночих портретів, заряджених успіхом та натхненням. Дванадцять дівчат, які вміють філігранно балансувати між обов'язком та особистими потребами. Дванадцять історій мам, які долають певні обставини — позитивні приклади, покликані підтримати спільноту родин вразливих категорій.

Як проходить робота над календарем «Самодостатні.Гідні.Неймовірні» на 2022 рік, можна подивитись у сюжеті

Ініціатива ГО «Мама Діє» реалізована у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії


Читайте наші новини на телеграм каналі

12:06
153
Немає коментарів. Ваш буде першим!