Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Презентація ігрового симуляційного додатку useREuse для практичної популяризації Цілей сталого розвитку

Презентація ігрового симуляційного додатку useREuse для практичної популяризації Цілей сталого розвитку
12 листопада відбулась презентація ігрового симуляційного додатку useREuse для практичної популяризації Цілей сталого розвитку, розробленого Інститут Політико-Інформаційних Досліджень у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

У заході прийняли участь біля 30  місцевих активістів, які займаються просування еко-повістки у громаді та всі бажаючі, які попередньо зареєструвалися на захід та шукають інноваційні та інтерактивні формати, які можна застосувати в місцевих громадах.

В процесі презентації всі, хто хотіли знайти практичну ідею для свого проєкту, пов’язаного з просуванням Цілей сталого розвитку та еко-підходу до щоденного життя, гадаємо зрозуміли, що можна зробити ща допомоги нового ігрового додатку.

Зображення

useREuse — ігровий додаток покликаний допомогти місцевим активістам знайти однодумців, аби побудувати в себе громаду, яка мінімально шкодить середовищу і забезпечує свої потреби внутрішніми ресурсами. Тобто таку, в якій кожен член розуміє наслідки впливу своїх дій на середовище: якщо продукуєш щось, намагайся зрозуміти як ти це повторно будеш використовувати. 

Основу додатку становлять практичне осмислення та поширення понять «циркулярна економіка» та «екопроповідник(ця)». 

Як це працює?Додаток useReuse складається з додаткового ігрового реквізиту до настільної гри-тренінгу “Світ Громад: Акселератор-ІІІ” у комбінації з практичним онлайн-курсом «Я-екопроповідник(ця)».

Презентацію можна подивитися тут:

та в доданому до цієї публікації файлі. 

Для довідки: Додаток useREuse розроблено у межах проєкту «Молодіжний кластер у громаді: гейміфікована акселераційна програма для пошуку та залучення молоді в життя своєї громади», що реалізується ГО «Інститут політико-інформаційних досліджень», у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Дивитися документ:


Читайте наші новини на телеграм каналі

12:20
34
Немає коментарів. Ваш буде першим!