Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Запрацював перший фронт - офіс на Луганщині

Запрацював перший фронт - офіс на Луганщині
12 листопада, очільник поліції Луганщини Олег Григоров разом з головою Новоайдарської селищної ради Ігорем Шопіним та фахівцем з мобілізації громад Програми ООН з «Відновлення та розбудови миру» Емілем Коренєвим урочисто відкрили «фронт-офіс» Щастинського районного відділу поліції.

— Це перший «фронт-офіс» на території Луганщини і для нас це вкрай важливо, адже мета переслідується одна – щоб поліція була більш прозора, більш відкрита і корисна для людей, бо поліція Луганщини працює за принципом — поліція для людей, а не люди для поліції, — звертаючись до присутніх, наголосив Олег Григоров та подякував представникам ПРООН та громади за підтримку і активну участь у реалізації проєкту «Фронт-офіс. Вас вітає поліція».

Зображення

Голова Новоайдарської селищної ради Ігор Шопін, голова Щастинської РДА Тетяна Новикова та голова Щастинської районної ради Олена КОРОБКА привітали поліцейських з довгоочікуваною та значущою для громади подією.

Зображення

«Фронт-офіс» — це нова модель первинної комунікації поліції та населення поблизу збройного конфлікту функціонування якого орієнтоване на максимальну результативність, оперативне надання поліцейських послуг та комфортні умови для громадян. 

Зображення

Це крок до зміни системи взаємовідносин між громадським суспільством та поліцейськими.

Зображення

Оновленим сучасним поліцейським сервісом мають змогу користатися громадяни, які звертаються за допомогою до поліцейських Щастинського району. У такому «фронт-офісі» вони зможуть швидко та якісно отримати будь-яку поліцейську послугу, написати заяву про вчинення правопорушення, дізнатися про результати розгляду свого звернення, швидко отримати консультацію та залишити відгук про роботу поліцейських.

Зображення

Довідково: облаштування фронт-офісу здійснено у межах проекту «Фронт-офіс. Вас вітає поліція», що реалізовується Новоайдарською районною ГО «Добробут» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.


Читайте наші новини на телеграм каналі

14:15
87
Немає коментарів. Ваш буде першим!