"Halloween Cinema Party" у Верхньоторецькому, що на лінії..... Донеччина

"Halloween Cinema Party" у Верхньоторецькому, що на лінії..... Донеччина
​Креативні костюми і образи, веселі ігри. Ось що буває після того, як з ПРООН приїзджає DJBurо!

 Так, 30 жовтня у сел. Верхньоторецьке, що розташоване на лінії зіткнення, відбувалась весела та цікава подія, приурочена до дня святкування Хеловін. Це свято має історію в понад 2000 років, спочатку святкувалося кельтскими племенами, як день усіх святих, день Самайна — Бога сонця та день врожаю. «Halloween Cinema Party» став першим івентом створеним мною, ученицею 11 класу Верхньоторецького НВК Альоною Венжега, за підтримки вчителя англійської мови Верхньоторецького навчально-виховного комплексу Олесі Зеленої та працівників місцевого Молодіжного центру «Відродження».

А ідеєю проведення цього івенту я завдячую команді цікавих людей, які приїжджали в наше селище 1 вересня. Програма розвитку ООН в нашому населеному пункті організувала відкритий діалоговий майданчик, на якому говорили про соціальну згуртованість та культурне життя громади.

Ця культурна подія зібрала творчих діячів, громадських активістів, ініціативну молодь, експертів з питань соціальної єдності. На цій зустрічі я познайомилась з Владом Фісуном, культурним діячем та засновником DJBuro.com. Він ділився з нами власним досвідом, та розповідав про своє цікаве життя. У кінці вересня, я стала учасником тренінгу «Креативні індустрії BURO» у якому він був ментором. На цьому заході він розповідав про розробку івентів та їх втілення у життя, ділився методами їх створення. Так і з'явився проєкт мого івенту.

Першим етапом була теоретична частина та початок дистанційної роботи з Владом, розробка плану, розпис контенту, сценарію події, цільової аудиторії та промо компанії. Другий етап складався з декількох кроків, заохочення та набір ініціативної групи, отримання дозволу на проведення івенту та проведення промо компанії. Третім етапом стало виготовлення декорацій, купування солодощів та прикрашання приміщення, яке нам з радістю надав Верхньоторецький Цкід у лиці керівниці Морозової Н.М. Фінальний етап цієї роботи, це проведення івенту «Halloween Cinema Party». Наш захід було проведено з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог під час COVID-19.

Image

Image

Image

Image

Image

Учасникам івенту, які прийшли без костюмів, ми запропонували намалювати грим. Ми почали івент з того, що розповіли історію виникнення свята, потім провели веселі ігри та конкурси: зелене світло, червоне світло; причепи кішці хвіст; два предмета, одне завдання; чарівний мішечок; лист до графа дракули. Далі всі смакували солодощі та дивилися обраний відкритим голосуванням мультфільм «Паранорман». Після закінчення івенту учасники допомогли організаторам з прибиранням приміщення.

Це було жахливо весело, страшено цікаво і драйвово!!! Дружня атмосфера, приємне спілкування, креативні костюми і образи, веселі ігри, цікавий мультфільм і смачні солодощі!

Молодь, діти та їх батьки були в захваті від цього заходу, а я отримала справжній емоційний фідбек та великий досвід у створенні івентів. Зараз ми з командою плануємо нові івенти.

Далі буде…


Учениця 11 класу Верхньоторецького НВК

Альона Венжега.


Читайте наші новини на телеграм каналі

17:25
119
No comments yet. Be the first to add a comment!