​“Оперативна обстановка - сімейна”

​“Оперативна обстановка - сімейна”
У фотопроєкті “Оперативна обстановка — сімейна» ви можете побачити 10 фотографій та почитати історії 5 відповідальних татусів-поліцейських, які працюють в Донецькій та Луганській областях.

Незважаючи на свою зайнятість і важку роботу, вони завжди знаходять можливість провести зі своєю дитиною якісний час, піклуються про них на рівних з мамами!

Через цю виставку ми хочемо звернути вашу увагу на важливість залучення батька до виховання та піклування про дітей. Це сприяє більш гармонійним стосункам та ближчому зв'язку із дітьми навіть тоді, коли вони виростуть.

Але, на жаль, в Україні ми бачимо дещо іншу реальність — таку, де піклування про дітей лежить майже повністю на матерях, а батько часто розглядається виключно як «добувач» та утримувач родини.

За даними нещодавніх досліджень 80% татів у похилому віці жалкують про те, що недостатньо уваги приділяли своїм дітям. Наразі лише приблизно 2% татів беруть декретну відпустку, хоча 32% чоловіків хотіли б взяти декретну відпустку замість матерів своїх дітей, якщо вони зароблятимуть більше. Наразі до ряду законодавчих документів було внесено зміни з метою забезпечення рівних можливостей матері та батька на догляд за дитиною і відтепер татові, серед іншого, гарантовано двотижневу оплачувану відпустку у зв’язку з народженням дитини.

У фотопроєкті “Оперативна обстановка — сімейна» ви можете побачити 10 фотографій та почитати історії 5 відповідальних татусів-поліцейських, які працюють в Донецькій та Луганській областях. Незважаючи на свою зайнятість і важку роботу, вони завжди знаходять можливість провести зі своєю дитиною якісний час, піклуються про них на рівних з мамами! На фото — простий розпорядок дня, який може бути наповнений неймовірно зворушливими моментами – чищення зубів, цікаве дозвілля, спільні хобі, хатні справи, створення наймодніших татівських зачісок. Саме ці моменти допомагають татам підтримувати здорові стосунки у парі й мати емоційно теплий зв'язок із дітьми протягом усього життя.
Ми впевнені, що в Україні відповідальних татусів має ставати більше! І тати-поліцейські Луганської та Донецької областей можуть показати нам приклад. Тому надихайтеся й піклуйтеся про своїх дітей задля розбудови України вільної від стереотипів та обмежень.

Разом вдвічі легше!

Image

Image

Image

Image

Image

Виставка організована в партнерстві з Головними Управліннями

Поліція Донецької області та Поліція Луганської області, в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру та інформаційної кампанії «Щастя в 4 руки» Фонд Народонаселення ООН в Україні — UNFPA Ukraine й Міністерство соціальної політики України (zags.org.ua).

Фотографував: Артем Гетьман

Історії записала: Ярина Желдак.

Джерело інформації: Артем Гетьман.


Читайте наші новини на телеграм каналі

09:10
66
No comments yet. Be the first to add a comment!