Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Громадськість формує нову українську культуру відповідального батьківства

Громадськість формує нову українську культуру відповідального батьківства
Мережа татохабів в Україні цього року продовжувала розширюватись.

Від Луганщини до Вінниці, від Одеси до Києва – тати мають змогу долучатися до цих 12 чоловічих спільнот і отримувати багато корисної інформації щодо відповідального батьківства та рівності. Звісно, татохаби не стоять на місці і розвиваються, стають помітнішими, ефективними та стійкими. Так, представники та представниці татохабів зібрались разом на триденний семінар*, щоб поділитись досвідом свої роботи і ставати ще кращими!

Ключовим завданням семінару, що проходив в Київі на минулому тиждні, стала експертна підтримка у розробці комунікаційної стратегії для кожного татохабу, яка продовжиться через серію супервізій. Окрім цього, учасники й учасниці обговорювали мінімальні стандарти діяльності татохабів, окремі аспекти забезпечення сталості ініціатив з відповідального татівства у громадах, перспективи подальшого розвитку мережі татохабів і багато іншого.

Захід проводився в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, Програми «ЄС за гендерну рівність» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС) та Проєкту «Трамплін до рівності», що фінансується Урядом Швеції.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Програма «ЄС за гендерну рівність: разом проти гендерних стереотипів та гендерно-зумовленого насильства», що фінансується Європейським Союзом, реалізується Фондом ООН у галузі народонаселення спільно зі структурою ООН Жінки.
Проєкт «Трамплін до рівності» реалізується Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) за фінансової підтримки Швеції та за сприяння Офісу Віцепрем’єрки з питань євроінтеграції та євроатлантичної інтеграції.
*Усі учасники та учасниці семінару мали сертифікати про вакцинацію від COVID-19 та негативні ПЦР тести.

Джерело: Фонд ООН у галузі народонаселення

Дивіться також відео інтерв'ю про проєкт «Тато Хаб» та як формується нова культура відповідального батьківства з Ярославом Бойко — керівником проєкту «Тато Хаб» в м. Краматорськ та Олександром Остапа — комунікаційним менеджером Татоhub.Київ тут:


Читайте наші новини на телеграм каналі

14:30
52
Немає коментарів. Ваш буде першим!