Мурал "Слобожанка" з'явився в Авдіївці

Мурал "Слобожанка" з'явився в Авдіївці
«Розпис є продовження моєї Серії муралів з українкам в етнічному вбранні. В Авдіївці зображена дівчина в традіційному строю Слобожанщини на фоні абстрактного відразу сонця над Терикон.» — пише автор.

Робота розташована в місті Авдіївка (вул. Гагаріна, 12) (GPS: 48.130754, 37.743748) авторства художника з Івано-Франківська Yuriy Pitchuk.
«Розпис є продовження моєї Серії муралів з українками в етнічному вбранні.

Image

Цей мурал є однією з чотирьох робіт великого проекту „Алеї муралів“, який реалізується Громадською організацією міста Авдіївка „Сила ідей“ і Авдіївською міською військово-цивільною адміністрацієб в рамках Програми ООН по відновленню і розвитку світу (UNRPP) за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії і Швеції.

Образ нагадує одяг, що в 2018 році знайшла громадськість Луганщини в Новойдарському музеї. Тоді Програма ООН із відновлення та розбудови миру також підтримала ініціативу, що зібрала молодих дівчат, яких нарядили в костюми предків та зафіксували мульти національність Луганського крає в світлинах, які увійшли до першого календаря.

Детальніше про цю ініціативу „Дитяча творча майстерня «Живий календар костюмів населення Луганщини, Новоайдарщини“ писали тут та зняли відео.


Читайте наші новини на телеграм каналі

16:05
167
No comments yet. Be the first to add a comment!