Спортивно-туристський гурток для населення зі скеледромом з'явився в Приморській ОТГ

Спортивно-туристський гурток для населення зі скеледромом з'явився в Приморській ОТГ
22 вересня за допомогою активістів та небайдужих до спортивного дозвілля людей в скеледром на базі Гімназії № 2 Приморської ОТГ Запорізької області вдихнули нове життя. Ідея створити спортивно-туристський гурток для молоді та дорослого покоління з'явилася ще минулого року, але так і не знайшла своє втілення в повній мірі, адже спеціалізовані пристрої для занять на скеледромі досить дорогі.

Цьогоріч коли в межах напраямку взаємодії «громадська безпека та соціальна згуртованість» Програми ООН із відновлення та розбудови миру був оголошений конкурс на міні-ініціативні проєкти, активісти ГО “Безпека та добробут” вирішили втілити ідею з гуртком у життя на базі вже існуючого скеледрому. Страхувально-спускові пристрої, карабіни, страхувальні системи та інше обладнання, закуплене в рамках ініціативи “Спорядження для спортивно-туристського дозвілля молоді Приморська” допоможе створити доступне та безпечне середовище для занять спортом, об’єднавши навколо себе зацікавлених людей з різних сфер діяльності.

Image

Команда впровадження проекту дякує ініціативній групі, зокрема Андрій Соловйов Ирина Гузенко, Ілона Шпортюк та Світлана Микалюк (Туристи-Оптимісти), Дмитро Зазуляк, за реалізацію такої потрібної ініціативи. Дякуємо директору Гімназії № 2 Сергей Донченко за постійну підтримку та сприяння спортивному вихованню молоді. А також Олексію Скворцову за можливість розвитку для громади!

Image

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Image


Читайте наші новини на телеграм каналі

10:00
60
No comments yet. Be the first to add a comment!