​За підтримки ПРООН відбрано координаторів та координаторок волонтерських програм з Донецької та Луганської областей

​За підтримки ПРООН відбрано координаторів та координаторок волонтерських програм з Донецької та Луганської областей

Команда Всеукраїнського громадського центру «Волонтер» за підтримки ПРООН провела конкурсний відбір координаторів та координаторок волонтерських програм з Донецької та Луганської областей.

Про це повідомляє ВГЦ «Волонтер» на своїй сторінці в одній з соціальних мереж.

Понад 100 кандидатів та кандидаток виявили бажання взяти участь у проєкті, але було відібрано най-найкращих 60!
Так от, НАВЧАННЯ СТАРТУВАЛО!
17,18,19 червня 2020 року відбулися перші онлайн-зустріч у форматі Zoom, для трьох груп учасників.
Що ж саме відбувалось?
Одразу скажемо: лекцій не було!

Зображення


Онлайн-інтерактив повною мірою: знайомилися, спілкувалися, кожен та кожна мали право висловитися, обговорювали серйозні питання, брали участь в опитуваннях, дискутували, пускали смайли з лайками та посмішками!
Про що говорили на перших зустрічах?

Зображення


Обговорювали базові поняття волонтерства, ті, якими варто оперувати під час роботи. Шукали відповідь на те, хто може бути волонтером, які дії є волонтерством, а які — ні, якими бувають волонтери.
Розмежовували поняття “волонтерька програма” та “волонтерстка ініціатива”, говорили про етику волонтерської діяльності, права і обов’язки волонтера.
Попереду ще багато активностей: наступні зустрічі в Zoom, онлайн-курс, майстер-класи та супервізії, але найцікавіше та найголовніше — вже дуже скоро — розробка ВОЛОНТЕРСЬКИХ ПРОГРАМ та ІНІЦІАТИВ!

Зображення

Зображення


Перший тиждень пролетів швидко, отримали купу позитивних емоцій та нових знайомств. Команда з нетерпінням чекає наступних зустрічей!
Усім — ефективного та цікавого навчання.
— — — ---
*Проєкт «Менеджмент волонтерських програм: професійний підхід до мобілізації внутрішніх ресурсів громади» впроваджується Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» за фінансової підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

09:35
257
Немає коментарів. Ваш буде першим!