​14 -15 квітня в Сєвєродонецьку пройшов II регіональний Хакатон «Button»

​14 -15 квітня в Сєвєродонецьку пройшов II регіональний Хакатон «Button»

Мета: приєднання молоді громади до вирішення актуальних соціальних проблем м. Сєвєродонецьк та Луганської області через створення організаційних умов для розвитку та втілення інноваційних ідей молоді в сфері інформаційних технологій.

Другий регіональний хакатон «Button» з розробки IT-проектів соціального спрямування відбувся в рамках Програми відновлення та розбудови миру, яка реалізується Програмою розвитку ООН на сході України, за фінансово підтримки Уряду Швеції та у партнерстві з ГО «Фундація «Простір», ГО «Суспільна думка», ГО «Агентство стійкого розвитк Луганського регіону», Ресурсним центром зі сталого розвитку при СНУ ім. В. Даля, Кризовим медіа-центром «Сіверський Донець», Луганською обласною державною адміністрацією.

Зображення

Більше 50 учасників з всієї Луганщини взяли участь в заході, презентували соціально значимі ідеї і за допомогою IT-технологій намагалися втілити їх у життя. Досвідченні українські та міжнародні експерти допомагали молоді втілити свої ідеї в реальність. При тому що переважна більшість учасників Хакатона була з Лисичанська, Сєвєродонецька та Рубіжного в цьому році до участі в хакатоні долучилися учасники з Стробільська, Кремінної та Білокуракинського району.

Вирішити проблему черг в комунальних установах взялася команда PSRM, розробивши систему передачі показань лічильників онлайн.

Одразу декілька команд працювали над покращенням іміджу Луганської області, створюючи 3-D модель її символу – бабака.

Проект «Бабак-манія» був створений для популяризації, ребрендингу, символіки Луганської області. Персонаж, який створила команда, отримав ім’я Веселий Бабачок.

Також була створена гра з символом області. Цікавий платформер метафорично демонструє проблеми Луганської області, а Бабак їх вирішує.

Зображення

Також учасники розробили культурний путівник Сєвєродонецька, щоб гостям міста було легше планувати свої поїздки. Завдяки інтерактивній мапі стало набагато легше знайти кінотеатр, спортивний комплекс або кафе.

Команда «Схід актив» розробила проект для поліпшення роботи державних установ із статистичними даними.

Команда «MoMentum» розробилила грантовий вісник, завдяки якому стало набагато легше знайти грант.

Трохи більше доби знадобилось учасникам Хакатону, щоб розробити та представити свої проекти.

Наочно в ряді відео сюжетів в нашому розліді на нашому сайті «ВІДЕОЗВІТИ» http://ndo.lg.ua/video 

Зображення


Читайте наші новини на телеграм каналі

12:28
485
Немає коментарів. Ваш буде першим!