В Новоайдарській громаді пройшло засідання РОБОЧОЇ ГРУПИ з громадської безпеки та соціальної згуртованості

В Новоайдарській громаді пройшло засідання РОБОЧОЇ ГРУПИ з громадської безпеки та соціальної згуртованості

13 лютого 2020 року в малій залі районної ради відбулось засідання Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості Новоайдарської громади відповідно до порядку денного. В засіданні Робочої групи взяли участь 31 особа, з них 25 активістів та членів Робочої групи, що займаються питанням громадської безпеки та соціальної згуртованості в громаді.

Андрій ЗАРІЧНИЙ, начальник Новоайдарського відділу поліції представив звіт роботи поліції за 2 місяці 2020 році та коротко визначив проблемні питання, які необхідно вирішити в громаді.

Анна СТОРОЖЕНКО, спеціалістка з верховенства права та громадської безпеки, ПРООН, задала конструктивні запитання стосовно можливості допомоги правоохоронним органам шляхом залучення громадськості, проінформувала учасників засідання робочої групи щодо помилок, допущених при написанні грантових заявок у 2020 році

Ірина КОСОВА, голова ГО «Рада жінок Новоайдарщини» доповіла щодо реалізації ініціативи «Створення інклюзивно-ресурсного простору для людей з інвалідністю в смт Новоайдар Луганської області».

Олена КІЗІЛОВА роз’яснила мотиви щодо розгляду та погодження Положення про Робочу групу після чого узгодили оновлений склад робочої групи. Присутнім запропоновано прийняти участь в розроблені міжпрограмного плану заходів щодо посилення громадської безпеки або Програми з громадської безпеки на 2020 рік відповідно до концепції безпеки та профілю громади.

Еміль КОРЕНЄВ, спеціаліст із мобілізації громад Проєкту ПРООН надав рекомендації та пропозиції щодо реалізації громадськістю ініціатив, розказав про можливості використання пратформи «ТВОЄ ПРАВО»

Оксана НІКІФОРОВОЇ та Наталія ДУБОВА представили звіти груп самодопомоги, які вони очолюють щодо мобілізації громад задля розширення можливостей за підтримки Українського Жіночого Фонду

Ігор НЕСТОРЧУК, керівник державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС у Луганській області розкрив проблемні питання стосовно пожежної безпеки в громаді.

Тетяна Мінакова, начальник відділу «Новоайдарське бюро правової допомоги» Старобільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, запропонувала активістам та присутнім розповсюджувати інформацію щодо роботи бюро правової допомоги.

До відома членів робочої групи доведені ініціативи, що були подані на розгляд міжнародних організацій та фондів.

Детально про захід також дивіться на сторінках організаторів:

https://www.facebook.com/groups/789290158120368/permalink/1034587220257326/


Читайте наші новини на телеграм каналі

09:05
235
No comments yet. Be the first to add a comment!