«Робота з медіа для громадських активістів» від Амбасадорки миру UN RPP у Краматорську

«Робота з медіа для громадських активістів» від Амбасадорки миру UN RPP у Краматорську

Амбасадорка миру Олена Зінченко провела в загальноосвітній школі № 9 м. Краматорськ тренінг в для старшокласників «Робота з медіа для громадських активістів». Захід відбувся 30 листопада для 20 учнів. 

Вони навчилися писати свої візітівки, прес-анонс та прес-реліз, вчилися підбирати влучні заголовки, познайомилися з поняттями медіаплан та медіа-карти, складали власний медіаплан. І, звісно, були активні айсбрейкери. Наприкінці тренінгу учні створювали 3-D маски і це, як мені здалося, було для них «вишенькою на торті».

Зображення

На початку тренінгу діти відмітили, що хочуть гарно провести час, отримати нові знання і навчитись просувати свої сторінки в соцмережах. Діти підвели підсумок, що їх очікування виправдались.

Зображення

#UNRPP #ambassadorsofpeace_unrpp

http://ndo.lg.ua/places/399-treninh-dlya-starshoklasnykiv-robota-z-media-dlya-hromadskykh-aktyvistiv.html

Олена Зінченко,

Амбасадор миру UN RPP,
педагогиня ЗОШ №9, 
м. Краматорськ, Донецька область.


Зображення

Захід проводився в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

21:00
241
Немає коментарів. Ваш буде першим!