Тренінг для старшокласників "Робота з медіа для громадських активістів"

Тренінг для старшокласників "Робота з медіа для громадських активістів"

Амбасадорка миру Олена Зінченко провела в загальноосвітній школі # 9 м. Краматорськ тренінг в для старшокласників «Робота з медіа для громадських активістів». Захід відбувся 30.11.2019. 

Учні навчилися писати свої візітівки, прес-анонс та прес-реліз, вчилися підбирати влучні заголовки, познайомилися з поняттями медіаплан та медіа-карти, складали власний медіаплан. І, звісно, були активні айсбрейкери. Наприкінці тренінгу учні створювали 3-D маски і це, як мені здалося, було для них «вишенькою на торті».

На початку тренінгу діти відмітили, що хочуть гарно провести час, отримати нові знання і навчитись просувати свої сторінки в соцмережах. Діти підвели підсумок, що їх очікування виправдались.


#UNRPP #ambassadorsofpeace_unrpp

Захід проводився в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

22

Категорії

Новини НДО

Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.