Тренінг для старшокласників "Робота з медіа для громадських активістів"

Тренінг для старшокласників "Робота з медіа для громадських активістів"

Амбасадорка миру Олена Зінченко провела в загальноосвітній школі # 9 м. Краматорськ тренінг в для старшокласників «Робота з медіа для громадських активістів». Захід відбувся 30.11.2019. 

Учні навчилися писати свої візітівки, прес-анонс та прес-реліз, вчилися підбирати влучні заголовки, познайомилися з поняттями медіаплан та медіа-карти, складали власний медіаплан. І, звісно, були активні айсбрейкери. Наприкінці тренінгу учні створювали 3-D маски і це, як мені здалося, було для них «вишенькою на торті».

На початку тренінгу діти відмітили, що хочуть гарно провести час, отримати нові знання і навчитись просувати свої сторінки в соцмережах. Діти підвели підсумок, що їх очікування виправдались.


#UNRPP #ambassadorsofpeace_unrpp

Захід проводився в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

49

Категорії

Новини НДО

12 березня 2020 року в залі Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів пройшов круглий стіл.
В м. Сєвєродонецьку закінчилася акція "Лист Діду Морозу" благодійного фонду "МИЛОСЕРДЯ"
31 січня 2020 року на молодіжній платформі "Вільний простір" Кризького СБК відбулись загальні збори мешканців села Кризьке.
Сьогодні на заході в готелі «Мир» Проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України" та «Демократичне врядування у Східній Україні» презентували результати оцінки доступності державних послуг для людей з інвалідністю в Донецькій та Луганській областях.
Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.