Тренінг для старшокласників "Робота з медіа для громадських активістів"

Тренінг для старшокласників "Робота з медіа для громадських активістів"

Амбасадорка миру Олена Зінченко провела в загальноосвітній школі # 9 м. Краматорськ тренінг в для старшокласників «Робота з медіа для громадських активістів». Захід відбувся 30.11.2019. 

Учні навчилися писати свої візітівки, прес-анонс та прес-реліз, вчилися підбирати влучні заголовки, познайомилися з поняттями медіаплан та медіа-карти, складали власний медіаплан. І, звісно, були активні айсбрейкери. Наприкінці тренінгу учні створювали 3-D маски і це, як мені здалося, було для них «вишенькою на торті».

На початку тренінгу діти відмітили, що хочуть гарно провести час, отримати нові знання і навчитись просувати свої сторінки в соцмережах. Діти підвели підсумок, що їх очікування виправдались.


#UNRPP #ambassadorsofpeace_unrpp

Захід проводився в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

9

Категорії

Новини НДО

Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».