Громадська організація «Фундація «Простір» оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг з розробки програмного компоненту та його мобільного додатку «Оповіщення ГІСМАОВК»

Громадська організація «Фундація «Простір» оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг з розробки програмного компоненту та його мобільного додатку «Оповіщення ГІСМАОВК»

Громадська організація ГО «Фундація «Простір» в рамках грантового проекту «Запровадження інноваційних механізмів ГІСМАОВК на рівні громад, що реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг з розробки програмного компоненту та його мобільного додатку «Оповіщення ГІСМАОВК»

Дата оголошення про тендер: 8 жовтня 2021 р.

Термін подання тендерних пропозицій: 22 жовтня 2021 р. до 12:00

Предметом закупівлі є послуги з розробки програмного компоненту та його мобільного додатку «Оповіщення ГІСМАОВК» у межах проекту «Запровадження інноваційних механізмів ГІСМАОВК на рівні громад» (повна адреса місцезнаходження об’єкта для якого необхідно розробити мобільний додаток – www.dialog-ua.org). Перелік основних видів передбачених робіт/послуг, направлених на розробку «Оповіщення ГІСМАОВК» включає повну розробку програмного компоненту обміну миттєвими повідомленнями у групових чатах на сайті «Геоінформаційна система моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів», а саме повноцінного програмного компоненту обміну миттєвими повідомленнями у групових чатах на сайті «Геоінформаційна система моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів», що передбачає наступні основні технічні вимоги та функціональні властивості продукту, а саме:

 • Основні технічні вимоги до розробки продукту: мови програмування PHP, CSS, HTML; сумісність з системою управління контентом – InstantCMS v2.12.2; локалізації сайту – українська, англійська, російська; вважається за необхідне створити мобільні застосунки для Android та iOS, за допомогою яких можна буде вести обмін повідомленнями в новоствореному програмному компоненті сайту ГІСМІОВК на мобільних пристроях; тип застосунку – кросплатформенний.
 • Функціональні властивості компоненту. Програмний компонент повинен забезпечувати: особисте листування на сайті; груповий чат у окремих ізольованих «кімнатах», що недоступні іншим користувачам, які в них не додані; списки друзів і діалогів; стрічка активності друзів; перегляд і прийом заявок в друзі в вікні листування; видалення своїх повідомлень; доступ до листування з будь-якої сторінки сайту; звукове сповіщення про нові повідомлення; створення «кімнат» з фронту сайту — з можливістю вкладки «права групи» в адміністративній частині CMS та з наданням дозволу користувачам сайту створювати «кімнати», за допомогою окремого компоненту «створення кімнати» з доданням вибірково інших зареєстрованих користувачів сайту.

Строк надання послуг: протягом 30 днів від дати підписання Договору надання послуг.

У вартість послуги повинна бути включено все, зазначене вище в основних технічних вимогах та функціональних властивостях продукту — програмного компоненту та його мобільного додатку «Оповіщення ГІСМАОВК».

Вимоги до постачальника послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники, що мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для надання послуг, та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір на надання послуг, рахунок-фактура, акт виконаних робіт).

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документів, що підтверджують державну реєстрацію та податковий статус;
 2. Лист зацікавлення, в якому викладено попередній досвід розробки аналогічних продуктів (форма довільна);
 3. Портфоліо заявника, в якому викладено попередній досвід розробки (принаймні 2 приклади) подібних продуктів (веб платформ) або продуктів в інших суміжних сферах, що підтверджують досвід розробки веб-платформ (мають бути надані посилання на продукти, в яких аплікант вказаний розробником, а у разі відсутності даних апліканта, зазначених на розробленому продукті – додаткові документи, що підтверджують, що розробником продукту був учасник цього тендеру).
 4. Щонайменше 2 (два) рекомендаційні листи від попередніх Партнерів / Клієнтів у сферах співпраці, що дотичні до цього технічного завдання.
 5. Резюме учасника тендеру, включно із інформацією про попередній досвід роботи над подібними проєктами.
 6. Специфікація до цінової пропозиції з деталізацією відповідно до технічного завдання. У специфікації має міститися опис/концепція розробленої веб-платформи;
 7. Оригінал Рахунка-фактури
 8. Зразок договору надання послуг

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
 3. Якість опису послуг та відповідність очікуванням організатора
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання послуг

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою prostir.foundation@gmail.com до 21 жовтня 2021 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) до 22 жовтня 2021 року до 12:00 із зазначенням на конверті назви постачальника, «Запровадження інноваційних механізмів ГІСМАОВК на рівні громад», назва ГО куди надається – ГО «Фундація «Простір», за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 59-А, офіс 509-А. Електронна версія документів має бути надіслана на пошту ПРООН grants.ua@undp.org з темою листа «Угода № RPP_2021_08_087_CR – відкритий тендер».

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 12:00 22 жовтня 2021 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 29 жовтня 2021 року.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Оцінка та порівняння пропозицій

Для оцінки пропозицій використовуватиметься складна оцінка, що окрім ціни буде брати до уваги наявність та тривалість підтвердженого попереднього досвіду виконання подібних робіт, якість та складність наданих прикладів попередньо розроблених продуктів (Таблицю індикаторів оцінки можна знайти в кінці публікації).

Максимальна кількість балів, яку може отримати пропозиція складає 200 балів. У разі, якщо пропозиція не набере мінімальну кількість балів за параметрами технічної оцінки без оцінки фінансової пропозиції (мінімально 50 балів), в такому її фінансова пропозиція оцінюватися не буде (фінансовій пропозиції буде присвоєно 0 балів).

Переможцем буде та пропозиція, яка набере найбільшу кількість балів. Договір буде заключено із учасником, який подав переможну пропозицію.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця. Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше одного тижня після завершення тендеру.

Додаткові застереження

Організатор залишає за собою право не обрати жодного учасника переможцем цього тендеру у разі, якщо виникнуть об'єктивні причини для цього (недостатність наданої інформації, виявлений конфлікт інтересу або пов’язаність учасників, причини, що не залежать від організатора тендеру).

Керівник ГО «Фундація «Простір»

Кудрявцев С. О.

Виконавець:

+38 050 848 77 92, Яна Литовка

Технічне завдання, Приклад тендерної пропозиції та Інструкцію тендеру учасникам можна скачати  тут.

Складова оцінкиВагаМаксимальна кількість балів, які можна отримати
Тривалість підтвердженого досвіду виконання подібних робіт:
1-2 роки: 10 балів
3-4 роки: 20 балів
Більше 5 років: 30 балів
15%30
Кількість підтверджених розроблених продуктів відповідних до цього технічного завдання:
2 продукти: 10 балів
3-4 продукти: 20 балів
Більше 5 продуктів: 30 балів
15%30
Якість та складність наданих прикладів попередньо розроблених продуктів:
Розроблені продукти є якісними (15 балів),
є частково якісними (10 балів),
не є якісними (0 балів)
Розроблені продукти є складними (15 балів),
є простими (10 балів)
15%30
Деталізація опису/концепції розробленої веб-платформи (продукту відповідно до цього технічного завдання)
Концепція є детальною і відповідає наданому технічному завданню (30 балів)
Концепція є недеталізованою і частково відповідає технічному завданню (10 балів)
Концепція не відповідає технічному завданню (0 балів)
15%30
Цінова пропозиція
Усі фінансові пропозиції отримають кількість балів, обернено пропорційну їх ціні. Тобто, найдешевша пропозиція отримає максимальну кількість балів, а інші пропозиції отримають кількість балів по відношенню до їх вартості до найдешевшої пропозиції.
40%80
Total100%200
Телефон:
+380508487792
Дата та час події:
12:00
Файл:
dod1-tt.docx 20 Кбзавантажений 7 разів
Файл:
97