​ГС «ЛАООІ» оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг з розробки та запуску веб-платформи «IncNet»

​ГС «ЛАООІ» оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг з розробки та запуску веб-платформи «IncNet»
ТЕНДЕРНЕ ОГОЛОШЕННЯ
про проведення відкритого тендеру із закупівлі послуг
ГРОМАДСЬКА СПІЛКА «ЛУГАНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ОРГАНІЗАЦІЙ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЬЮ» (далі ГС «ЛАООІ») в рамках угоди про надання гранту RPP/2021/07/024/CS, що фінансується в межах проєкту ENI/2018/398-605, «Підтримка ЄС для Сходу України – відновлення, зміцнення миру та урядування» за підтримки Європейського Союзу та технічного адміністрування Програми ООН із відновлення та розбудови миру, оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг.
Дата оголошення про тендер: 17.08.2021 р.
Термін подання тендерних пропозицій: до 17.00 за Київським часом 31.08.2021 р.
Предметом закупівлі є послуги, з розробки та запуску веб-платформи «IncNet»
Перелік основних послуг, які мають бути надані:
Веб-сервіс, що буде мати доменне ім’я incnet.org.ua, створюється для координації роботи соціальних інституцій, благодійних установ, волонтерів, меценатів для адресного надання благодійної допомоги особам, які опинилися в важких життєвих обставинах, в першу чергу особам з інвалідністю. Веб-сервіс повинен мати одну версію – україномовну.
Веб-сервіс повинен забезпечувати виконання наступних завдань:
Для адміністраторів сайту:
— створення бази даних осіб, які потребують допомоги, з переліком їх потреб, системою обліку та фіксацією забезпечення цих потреб;
— створення бази даних волонтерів, які виявили бажання допомогти у розподіленні допомоги, та повідомили про це, заповнивши відповідну форму на сайті;
— створення бази даних організацій, які готові надавати допомогу, з переліком матеріальних цінностей та/або послуг, які вони готові надати, системою обліку та руху матеріальних цінностей;
— збір статистичної інформації щодо: отриманих запитів на допомогу та їх виконання, допомоги, наданої іншими організаціями, та її розподілення. Подачу зібраної інформації в текстовому та візуальному форматах.
Для користувачів, які потребують допомоги – збір запитів (потреб) на отримання допомоги шляхом заповнення спеціальної форми.
Для користувачів, які хочуть надати матеріальну або волонтерську допомогу – збір повідомлень шляхом заповнення спеціальної форми.
Блок інформаційного контенту з можливістю розміщення інформаційних матеріалів (в тому числі перепост з інших ресурсів) та систему обміну особистими повідомленнями між адміністрацією та користувачами веб-сервісу.
Обов’язковим також є консультування під час запуску веб-сервісу.
Деталізація послуг надана у технічному завданні (додаток 1)
Строк надання товарів/ послуг: протягом 60 днів від дати підписання Договору про надання послуг.
У вартість послуги повинні бути включені всі витрати, пов’язані з наданням послуги.
Вимоги до постачальника послуг – учасника тендеру:
До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники, що мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для надання послуг (КВЕД 62.01 або 62.02), та мають можливість надати оригінали супроводжуючих документів, оформлених належним чином(договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт).
Учасник тендеру надає організатору наступні документи:
1.Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
2.Копія документу, що підтверджує податковий статус
3.Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додаток 2).;
4.Специфікація до цінової пропозиції з деталізацією відповідно до технічного завдання. У специфікації має міститися опис/концепція розробленої веб-платформи;
5.Оригінал Рахунка-фактури
6.Зразок договору надання послуг
7.Документи, що підтверджують наявність аналогічного досвіду роботи (листи-відгуки від клієнтів, рекомендаційні листи, копії договорів щодо розробки аналогічних продуктів) – щонайменше 3 продукти із посиланням на них або наданням контактних даних клієнтів, з якими можна поспілкуватися щодо попереднього досвіду співпраці.
8.Та інші документи, які вважає за необхідне.
Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:
Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
Якість опису послуг та відповідність очікуванням організатора;
Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання послуги.
Тендерні процедури
Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою zhand.cmw@ukr.net до 17.00 30.08.2021 р., або поставити телефоном за номером +38 095 521 67 76.
До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.
Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.
Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) до 31.08.2021 року із зазначенням на конверті: «Назва постачальника, Відкритий тендер: угода № RPP/2021/07/024/CS. Запечатані конверти, які містять повний комплект тендерної документації повинні бути доставлено за адресою: 93400, Україна, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, пр-кт. Гвардійський 30/1 оф.101 не пізніше зазначеного терміну подання пропозиції. Електронна версія пакета тендерної документації має бути надіслана на пошту ПРООН grants.ua@undp.orgз темою листа «Назва постачальника, угода № RPP/2021/07/024/CS – відкритий тендер»
Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 17.00 за Київським часом 31.08.2021 р., розгляду не підлягатимуть.
Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.
Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше одного тижня після завершення тендеру.
Додаткові застереження
Учасник цього відкритого тендеру приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.
Учасник цього відкритого тендеру надсилаючи документи для участі у відкритому тендері за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.
Голова ГС «ЛАООІ» Микола НАДУЛІЧНИЙ
Виконавець:
+38 095 521 67 76 Андрій ЖИДКОВ
Телефон:
+38(095)521-67-76
Дата та час події:
11:09
Файл:
dod1-tz.pdf 368 Кбзавантажений 11 разів
Файл:
44