Гуманітарні потреби літніх жінок і чоловіків Донецької та Луганської областей

Аналіз оцінки потреблітніх жінок і чоловіків на підконтрольних уряду територіях Донецької та Луганської областей у серпні 2020 року.

В даний час HelpAge реалізує проект під назвою" ДОСТУП IV: Надання багатосекторальної гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню у Східній Україні" в рамках Консорціуму МНПО (PIN, MdM, ACTED, REACH, R2P та HAI), який фінансується Департаментом Європейської Комісії з питань гуманітарної допомоги та цивільного захисту (ECHO).В рамках цього проекту HelpAge намагається значно покращити доступ до гуманітарної допомоги та захисту для жінок і чоловіків похилого віку, та людей з інвалідністю серед них, які постраждали від конфлікту на сході України ".

Оцінка потреб була проведена у 23 населених пунктах на контрольованих урядом територіях Донецької та Луганської областей (Покровський, Донецький, Бахмутський, Сєверодонецький та Щастинський райони) протягом серпня 2020 року добровольцями HelpAge. Структуровані інтерв'ю з бенефіціарами проводилися з використанням багатовимірної форми оцінки вразливості (VAF), до якої був включений додатковий блок питань, що стосуються пандемії COVID-19. В опитуванні взяли участь 2047 осіб похилого віку (які були попередньо відібрані на основі конкретних вразливостей) вимірюючи їх потреби в доходах, захисті, охороні здоров'я і т. і.

• 48,7% літніх людей були мешканцями Луганської області, 51,3% - Донецької області

• 74,84% від загального числа опитаних були жінки похилого віку

• 10,06% від загального числа опитаних літніх жінок і чоловіків мали офіційно зареєстровану інвалідність. Хоча 97,85 % респондентів мали, принаймні, 1 або кілька функціональних порушень, згідно з опитувальником Вашингтонської групи (тільки 10,28% з них зареєстрували свій статус інвалідності офіційно)

• 5,86% були вимушеними переселенцями (ВПО)

Повний звіт дивіться за посиланням нижче.

Дивитися документ:
119
No comments yet. Be the first to add a comment!