Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Оцінка імплементації Національної стратегії у сфері прав людини

Тип статті:
Авторська

У 2015 році указом Президента України було ухвалено Національну стратегію у сфері прав людини, а Уряд України ухвалив відповідний п’ятирічний План дій для її реалізації. Ці стратегічні документи покликані посилити права людини в Україні на національному рівні. Перший План дій було розроблено у 2015 р. на п’ять років і він добігає кінця у 2020 році.

Зображення

«Оцінка імплементації національної стратегії у сфері прав людини (2016 – 2019)» розглядає ключові досягнення та виклики впровадження Плану дій, а також наступні кроки для більш якісних перетворень у сфері прав людини.

Звіт підготовлено незалежними експертами та громадськими організаціями, що здійснюють моніторинг імплементації Національної стратегії.

Звіт підготовлено за підтримки проєкту «Права людини для України», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2019-2023 рр.

Зміст публікації є виключно відповідальністю авторів/ок і необов’язково відображає позиції Міністерства закордонних справ Данії або Програми розвитку ООН.

67
Немає коментарів. Ваш буде першим!