Дослідження рівня медіа-спроможності окремих громад Донецької та Луганської областей

Тип статті:
Авторська

Соціальна згуртованість, єдність громади – один з найважливіших показників, що впливає на її успішність в цілому. Мова йде не тільки про визначення пріоритетів розвитку та основних проблем, але й про ухвалення управлінських рішень та їх успішну реалізацію. Наявність ефективних комунікацій всередині громади – головна передумова виникнення соціальної згуртованості. В сучасних українських умовах саме місцеві (локальні ЗМІ) – є найбільш ефективним інструментом внутрішніх комунікацій локальної громади.

В рамках роботи Програми ООН із відновлення та розбудови миру, в період травень-червень, проводилось «Дослідження рівня медіа-спроможності окремих громад Донецької та Луганської областей».

Предмет дослідження – медіа-спроможність місцевих громад Донецької та Луганської областей (прим.: тут і далі під «Донецькою та Луганською областями» мається на увазі територія Донецької та Луганської областей, що знаходиться під контролем України). Зокрема:

- оцінка потреб місцевих громад Донецької та Луганської області у власних місцевих (локальних) ЗМІ;

- визначення готовності громади до створення нових місцевих (локальних) ЗМІ та доцільність їх створення

Мета дослідження – відбір перспективних місцевих громад Донецької та Луганської областей (по 8 у кожній) та надання рекомендацій щодо подальшого розвитку місцевих (локальних) ЗМІ та їх території.

З повним Звітом щодо дослідження можна ознайомитись тут: http://ndo.lg.ua/news/494-doslidzhennya-rivnya-media-spromozhnosti-okremykh-hromad-donetskoyi-ta-luhanskoyi-oblastey.html

117
No comments yet. Be the first to add a comment!