​Дієвість ОГС Луганськоъ області

Тип статті:
Авторська
Джерело:

Інституційно спроможна та дієва організація громадянського суспільства – це організація, що веде системну роботу в напрямку реалізації своєї місії і мети, має ознаки належного врядування та здійснює свою діяльність на засадах спільних цінностей.

Дієвість ОГС відображає ступінь розвитку організації як інституції, яка здатна усвідомлено виконувати свою статутну діяльність та ефективно комунікувати із суспільством.

Ця публікація вийшла у грудні 2019 року та презентує результати дослідження щодо організацій громадянського суспільства в п’ятнадцяти громадах Луганської області (Біловодська ОТГ, Красноріченська ОТГ, Лозно-Олександрівська ОТГ, Нижньодуванська ОТГ, Привільська ОТГ, Троїцька ОТГ, м. Золоте, м. Кремінна, м. Лисичанськ, м. Попасна, м. Сєвєродонецьк, м. Щастя, смт Мілове, смт Станиця Луганська, смт Новоайдар), яке було проведене впродовж березня – травня 2019 року. Метою звіту є аналіз результатів дослідження, спрямованого на виявляння організаційної спроможності та дієвості ОГС, яку було публічно продемонстровано в діяльності та її результатах самою організацією та іншими організаціями протягом 2014 – 2019 рр. з приділенням особливої уваги останньому року їхньої діяльності.

Дивитися документ:
63
Немає коментарів. Ваш буде першим!