СТАВЛЕННЯ УКРАЇНЦІВ ДО ПИТАНЬ, ПОВ'ЯЗАНИХ ІЗ ПОДОЛАННЯМ НАСЛІДКІВ ЗБРОЙНОГО КОНФЛІКТУ В УКРАЇНІ 

Тип статті:
Авторська

Опитування проводилось з березня по квітень 2021 року Харківським інститутом соціальних досліджень у співпраці з Центром прав людини ZMINA за підтримки Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим на замовлення проекту «Права людини для України», який впроваджується ПРООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

Image

Переважна більшість опитаних (більш ніж 80%) вважають, що в Україні відбувається збройний конфлікт з Росією, проте певна частина респондентів не згодні з цією тезою (14,5%), а ще 4,8% вагаються з відповіддю. При цьому абсолютна більшість опитаних переконана, що окупація Криму та конфлікт у Донецькій та Луганській областях є частинами одного збройного конфлікту з Росією (72,3% впевнені та ще 12,2% радше погоджуються з цією тезою).

Думки, висновки чи рекомендації належать авторам та упорядникам цього видання і не обов'язково відображають погляди Міністерства закордонних справ Данії, Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй чи інших агенцій ООН.

Ознайомитися  з текстом дослідження модна нижче, в прикріпленому файлі.

490
No comments yet. Be the first to add a comment!