Як виктористовувати додаток "Молодіжна рада" гри "Світ громад"

Відео є експлейнером на тему використання ігрового інструменту для налагодження зв'язків у громаді — у проєкті ГО «Інститут політико-інформаційних досліджень», який підтримала Програма ООН із відновлення та розбудови миру,  передбачено третій реліз Світ Громад: настільна гра-тренінг та Summer Youth Acceleration Programme та ряд заходів для залучення до програми молоді зі східної України. Проєкт презентували та набирали команди молодих лідерів для участі в ньому, у тому числі і на спеціальних заходах, про які ми писали раніше тут. 

В рамках цього проєкту ГО «Інститут політико-інформаційних досліджень» під назвою «Молодіжний кластер у громаді: гейміфікована акселераційна програма для пошуку та залучення молоді в життя своєї громади»/«Youth Cluster in my community: gamified acceleration program for youth engagement», з травня поточного року учасники вчилися використовувати навчальний комплект гра-тренінг «Молодіжна Рада» для налагодження комунікації у громаді, а також тестували ідеї своїх проєкних заявок під час ігрових сесій.

Мета цього відео -  надати учасникам проєкту «Молодіжний кластер у громаді» інструкцію щодо застосування ігрового інструменту, який вони отримали в рамках проєкту.

Проєкт реалізується за за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

15:21