Відео групи 1 учасників Медіа Школи UN RPP, які створили ролик про соціально відповідальних людей.

Шостий практичний день Медіа Школи (UN RPP, 2019), коли учасники вирушили на різні локації для зйомок, пройшов дуже цікаво. Перед цим обговорювали свої сценарні плани та були впевненими, що готові до зйомки. Заздалегідь учасники були розділені на 4 групи, кожна з них розробили ідею, що мала безпосередній зв’язок з загальною проблематикою Медіа Школи – соціальною єдністю. 

Перша група вирішила створити ролик про соціально відповідальних людей – учасників нашої медіа школи. Головними героями сюжету стали самі учасники. Для локації були обрані різні місця Києва. Та ось, що вийшло, у наступному відео. Медіа Школа для для журналістів Луганської та Донецької області проходила наприкінці квітня 2019 року та в цьому році вона проходила під гаслом: «Нові медіа-інструменти для впливу на суспільний діалог і соціальні процеси».

В Школі приймали участь 20 осіб з Донецької та Луганської областей. Медіа Школа — це унікальна освітня програма для представників локальних медіа, журналістів, блогерів, представників громадських організацій. Програма навчання Медіа Школи була складена, з огляду на потреби партнерів Програми Розвитку ООН, що обговорювалися на попередніх заходах та школах відповідної тематики.

Нагадаємо, що організаційну підтримку Медіа Школі у 2019 році надали Міністерство інформаційної політики України, ГО «Донецький молодіжний дебатний центр» та Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UNRPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН (ПРООН), ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України.Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.

Зображення

17:08