Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Проєкт «Діалоговий Простір»

Проєкт  «Діалоговий Простір»
Проєкт  «Діалоговий Простір» 0Проєкт  «Діалоговий Простір» 1Проєкт  «Діалоговий Простір» 2Проєкт  «Діалоговий Простір» 3Проєкт  «Діалоговий Простір» 4Проєкт  «Діалоговий Простір» 5Проєкт  «Діалоговий Простір» 6Проєкт  «Діалоговий Простір» 7

Українською Федерацією «Спорт заради розвитку» 26.10.2019 року було проведено воркшоп «Спорт заради розвитку – нова концепція впровадження та реалізація цілей сталого розвитку в Україні» в місті Краматорськ Донецької області в рамках проєкту «ДіалоговийПростір».

Метою воркшопу було отримання навичок щодо використання концепції «Спорт заради розвитку» та впровадження мети концепції на своїх робочих місцях та в своїх громадах учасниками заходу. 

Учасники безпосередньо на власному досвіді під час проведення воркшопу засвоїли на практиці комплекси вправ з налагодження довірливих взаємовідносин та взаєморозуміння, взаємодопомоги та співробітництва, не використовуючи дороге обладнання та інвентар, а користуючись підручними матеріалами.

Оволоділи основними навичками Ненасильницького спілкування, яке допомагає людям замінити мову ворожнечі на мову співпереживання, вчились пізнавати власні цінності, почуття та потреби, поважати різні точки зору.

Оволоділи навичками співпраці у вирішенні конфліктів через інтерактивні вправи. 

З’явилось розуміння особливостей ведення діалогу в спільноті, розвинулись здатності започатковувати та підтримувати діалог; обмінялись досвідом в процесі ведення діалогу та навчались використовувати діалог, як один з дієвих методів виходу з конфлікту.

Адреси і контакти

306