Проєкт «Діалоговий Простір»

Проєкт  «Діалоговий Простір»
Проєкт  «Діалоговий Простір» 0Проєкт  «Діалоговий Простір» 1Проєкт  «Діалоговий Простір» 2Проєкт  «Діалоговий Простір» 3Проєкт  «Діалоговий Простір» 4Проєкт  «Діалоговий Простір» 5Проєкт  «Діалоговий Простір» 6Проєкт  «Діалоговий Простір» 7

Українською Федерацією «Спорт заради розвитку» 11.10.2019 року у смт. Ольгинка Волноваського району Донецької області було проведено фестиваль «Спорт заради розвитку» в межах проекту «Діалоговий простір».

Метою проведення заходу було підвищення рівня взаємодії, довіри та згуртованості серед різних соціальних груп населення шляхом створення комунікаційного майданчику та простору інформаційного обміну,

Учасники безпосередньо на власному досвіді під час проведення фестивалю засвоїли на практиці комплекси вправ з налагодження довірливих взаємовідносин та взаєморозуміння, взаємодопомоги та співробітництва, не використовуючи дороге обладнання та інвентар, а користуючись підручними матеріалами.

Оволоділи основними навичками Ненасильницького спілкування, яке допомагає людям замінити мову ворожнечі на мову співпереживання, вчились пізнавати власні цінності, почуття та потреби, поважати різні точки зору.

Оволоділи навичками співпраці у вирішенні конфліктів через інтерактивні вправи.

З’явилось розуміння особливостей ведення діалогу в спільноті, розвинулись здатності започатковувати та підтримувати діалог; обмінялись досвідом в процесі ведення діалогу та навчались використовувати діалог, як один з дієвих методів виходу з конфлікту.

283