В Лисичанську Амбасадорка організувала перший кінофестиваль у місті для школярів та їх родин

В Лисичанську Амбасадорка організувала перший кінофестиваль у місті для школярів та їх родин
В Лисичанську Амбасадорка організувала перший кінофестиваль у місті для школярів та їх родин 0В Лисичанську Амбасадорка організувала перший кінофестиваль у місті для школярів та їх родин 1В Лисичанську Амбасадорка організувала перший кінофестиваль у місті для школярів та їх родин 2

В заході прийняли участь біля 120 осіб з 1-го по 4-й та з 6-го по 11-й класи.  Та про захид вже писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/264-v-lysychansku-proyshov-pershyy-kinofestyval-u-misti-dlya-shkolyariv-ta-yikh-rodyn.html

Метою заходу стало налагодження дружніх зв'язків між учнями, батьками та вчителями, а також розширення знань з розвитку кінематографу.

Важливим аспектом стало те, що організаторами заходу виступали учні 11 класу, які під керівництвом Хасьянової О.В. розробили сценарій заходу та прорахували все необхідне. Добирали інформацію та працювали з рекламою, таким чином розширюючи компетенції з медіа грамотності, комунікативні навички.

Було багато чаю, кави, печива, позитиву, спілкування та кіно. Діти та батьки подивились на школу з нової точки зору. Для тих хто відвідав наш захід, тепер це осередок єднання, миру та взаємопорозуміння.

А ще, під час обговорення фільмів, було визначено основні якості та вміння, що притаманні героям, проведено паралелі з сучасним «Поколінням Z». Визначено основні напрямки роботи з дітьми та підлітками, задля поширення культури миру.

Сподіваємось, що ми проклали перші кроки, задля створення потужної системи налагодження спілкування та просування культури миру у нашій громаді. Далі буде…

https://www.youtube.com/watch?v=HavS_I61RIE

Оксана Хасьянова,

Амбасадорка Миру UN RPP, педагог-організатор
КЗ «Лисичанска загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12»,

м. Лисичанськ

Зображення

Захід проводився в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії та за організаційної підтримки ГО “Донецький молодіжний дебатний центр”.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

199