Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах”

Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах”
Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” 0Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” 1Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” 2Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” 3

24 вересня 2018 року було проведено тренінг «Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах» для учнів 11 класів на базі ЗОШ № 10 міста Маріуполя Донецької області.

Метою тренінгу було посилення компетенцій молоді міста Маріуполя щодо налагодження діалогів та конструктивної трансформації конфліктів та сприяння ефективній комунікації учасників тренінгу.
Тренінг проводився як другий навчальний модуль програми «Школа амбасадорів миру» в рамках Проекту «Відновлення врядування та примирення на територіях, що постраждали від кризи в Україні», який впроваджується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні. Захід фінансується Урядом Швеції, Швейцарською Конфедерацією та впроваджуєтьсяUNDP Ukraine / ПРООН в Україні.
«Дружня атмосфера та чудовий настрій панували у активній команді упродовж тренінгу, завдяки знанням, якими поділились Olga Donets та Max Ieligulashvili! Величезна подяка керівникам проекту за можливість розвиватися та рухатись уперед! Дякую учасникам за співпрацю! А також велике спасибі Амбасадорам за ідеї та візуалізацію! Анна Боровая, дякую вам за допомогу та підтримку!» — Юлія Смотрова.

Детальніше:

https://www.facebook.com/search/top/?q=%D1%88%D0%B...

302