​Розпочалась навчальна програма "Школа Амбасадорів миру"

​Розпочалась навчальна програма "Школа Амбасадорів миру"

1-й модуль: п’ятиденний тренінг для тренерів “Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах (27-31 липня 2018 р.). 2-й модуль: підготовлені тренери проводять тренінги “Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” в своїх вищих навчальних закладах, професійних навчальних закладах та загальноосвітніх школах Донецької та Луганської областей (вересень 2018 р.).

Перший день програми включає: знайомство та побудову команди та розпочато роботу з конфліктом.

Зображення

Зображення

Зображення

Другий день присвячено ескалації конфлікту, динаміці конфлікту, стереотипам та упередженням, дискримінації та мові ворожнечі.

Зображення

Зображення

Зображення

Третій день включатиме питання ефективної комунікації, прав людини в сучасному світі, та методи неформальної освіти через кіно.

Зображення

Четвертий день школи буде присвячено культурним різноманітностям та діалоговим підходам, миротворенню, а також буде розпочата робота по підготовці, розробці ідей щодо освітніх заходів, що будіть проведені амбасадорами миру в своїх громадах.

Зображення

В п’ятий день школи будуть презентовані напрацювання груп щодо по підготовці, розробці ідей щодо освітніх заходів, що будіть проведені амбасадорами миру в своїх громадах. А також обговорені майбутні плані співпраці та мережування амбасадорів миру.

Зображення

Зображення

Ініціатива проходитиме за сприяння діалогу і взаємопорозумінню у громадах, що постраждали від конфлікту, фінансується в рамках Програми відновлення та розбудови миру ПРООН за фінансування урядів Швеції та Швейцарії та за організаційної підтримки в ГО “Донецький дебатний центр”.

Зображення

Зображення


Читайте наші новини на телеграм каналі

21:21
912
Немає коментарів. Ваш буде першим!