Громадська відео версія фіналу "Світ без обмежень"

Громадська відео версія фіналу "Світ без обмежень"
Про серію міжрегіональних заходів «Світ без обмежень» багато пишуть, бо втретє «Світ без обмежень» об’єднує небайдужих та активних людей із різних куточків України. Гостинна Луганщина вітає учасників та учасниць конкурсів «Краса без обмежень» та «Мужність без обмежень», а також сімейні пари фестивалю-конкурсу «Світ без обмежень», які представляють 12 регіонів країни, а саме: Дніпропетровську, Донецьку, Запорізьку, Івано-Франківську, Київську, Кіровоградську, Луганську, Миколаївську, Хмельницьку, Харківську, Херсонську області та місто Київ.

На думку громадськості Донеччини та Луганщини, фінал виглядав саме так:

Звичайно, такий важливий для Луганщини і Донеччини захід підтримують не тільки міжнародні партнери. Співорганізаторами фестивалю є:

 • Департамент соціального захисту населення Луганської обласної державної адміністрації;
 • Управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації;
 • Донецька обласна організація осіб з інвалідністю;
 • Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас»;
 • Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю та
 • мережа інклюзивних громадських радників Луганської та Донецької областей.

Метою заходу є розбудова миру через просування ідей інклюзивного та толерантного суспільства задля запобігання конфліктів, виховання толерантності, солідарності, діалогу та взаєморозуміння у громадах Луганської та Донецької областей.

Важливим завданням серії міжрегіональних заходів «Світ без обмежень» є популяризація досягнень організацій людей з інвалідністю, а також мотивація тих, хто ще має сумнів щодо власної участі в суспільному житті своїх громад.

Зображення

Фестиваль є ще одним кроком на шляху подолання стереотипів у суспільстві щодо життя людей з інвалідністю, дозволяє звернути увагу пересічних українців до Сходу України не тільки як до території, якої торкнувся конфлікт, а як до областей, де вирує справжнє життя людей.

Фестиваль «Світ без обмежень» вже є відомим далеко за межами двох областей. Щороку до його проведення приєднуються нові партнери, що доводить актуальність теми інклюзії та рівності прав і можливостей.

Зображення

Фестиваль «Світ без обмежень-2021» та його фінал 20 серпня в м. Сєвєродонецьк в цей раз підтримали:

 • Голова Луганської облдержадміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій ГАЙДАЙ;
 • Керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр СТРЮК;
 • Голова Сєвєродонецької районної державної адміністрації Роман ВЛАСЕНКО;
 • Начальник Філії Луганського обласного управління акціонерного товариства «Ощадбанк» Ірина БОНДАР;
 • Голова наглядової ради ПАТ «Сєвєродонецьке науково-виробниче об’єднання «ІМПУЛЬС» Володимир ЄЛІСЄЄВ;
 • Керівник ПАТ «Рубіжанський картонно-тарний комбінат» Геннадій МІНІН;
 • Директор ТОВ «ГВЕДЕОН» Геннадій БЄЛІКОВ;
 • Голова комітету з питань містобудування, заступник голови громадської ради при Мінрегіоні, директор проектної компанії «Юнівер» Юрій СІДЕНЬКОВ;
 • Комерційний директор підприємства об’єднання громадян «ІНВАТЕХ» місто Полтава Ірина УГАРОВА;
 • Флорист квіткової лавки MFlowers Наталія МАТРОСОВА;
 • Регіональне управління автобусних станцій ТОВ «РАУС», вітаємо представника Андрія Павленка;
 • Власник торгової марки «Своя пасіка» Михайло ГРЕБЕННІК.

Зображення

Зображення

Громадськість та учасники дякують всім благодійникам фінального заходу! 

"Подібні заходи змінюють наше суспільство, роблять його вільними від бар'єрів і стереотипів, зміцнюють авторитет інституту сім'ї, адже кожен і кожна із нас гідні обирати власний шлях у коханні, незалежно від стану здоров’я, віку та статі, в якому існує повага між людьми" — зазначила Елеонора Поліщук, директорка Департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації.

Починаючи із 13 серпня у рамках фестивалю «Світ без обмежень» на різних локаціях проведено низку заходів та активностей. Учасники проживали у Державній реабілітаційній установі «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас», який вже став другою домівкою для багатьох із них.

Зображення

Зокрема, проведено конкурси «Краса без обмежень» та «Мужність без обмежень». Участь у конкурсах взяли жінки і чоловіки із 11 регіонів України, які пересуваються на кріслах колісних. Переможці вже отримали заслужені нагороди на урочистій церемонії, яка відбулася днями в місті Краматорськ.

У фестивалі-конкурсі «Світ без обмежень-2021» приймали участь 7 сімейних пар із Донецької, Івано-Франківської та Кіровоградської областей.

Учасники тиждень готувалися до фіналу, проявляли свою кулінарну майстерність, розвинули свої театральні здібності, приймали участь у фотосесіях. І саме сьогодні будуть обрані лауреати фестивалю.

Зображення

Із детальними історіями життя та кохання сімейних пар, які приймають участь у фестивалі, ви могли ознайомитися на інформаційній платформі «Громадськість Луганщини та Донеччини», а також у спеціальній події «Серія міжрегіональних заходів «Світ без обмежень» у соціальній мережі Фейсбук, де вже опубліковано низку цікавих фото та відео із фестивального життя учасників.

Саме на цій сторінці відбувалась онлайн-голосування за пару, яка отримала приз «Глядацьких симпатій». Ставили лайки та дивилися відеозвернення наших учасників.

Гучними оплесками Луганщина зустрічала учасників фестивалю «Світ без обмежень-2021», а саме:

 • Пару № 1 – Ковалишини Олександр та Христина із міста Івано-Франківськ.

Зображення

 • Пару № 2 – Маслій Олексій та Віта, місто Слов’янськ Донецької області.

Зображення

 • Пару № 3 – Михайлишини Максим та Анастасія, місто Новогродівка Донецької області.

Зображення

 • Пару № 4 – Древетняк Юрій та Тетяна із міста Краматорськ Донецької області.

Зображення

 • Пару № 5 – Артьомови Артем та Аліна, м. Знам’янка Кіровоградської області.

Зображення

 • Пару № 6 – Склянчук Володимир та Вікторія із міста Краматорськ Донецької області.

Зображення

 • Пару № 7 – Зубар Максим та Наталія, м. Бахмут Донецької області.

Зображення

Під час перебування сімейних пар у Краматорську, їх оцінювали професійні судді за такими номінаціями: «Спортивна звитяга», «Національна самобутність», «Спікерська майстерність», «Креативність», «Кращій амбасадор», «Прикладне мистецтво» та «Хореографія».

На заході, пари продемонстрували підготовлений український танок та заспівали жестовою мовою українську пісню.

Зображення

Як звісно, пісня – це душа українського народу, його гордість і духовне надбання. Учасники фестивалю «Світ без обмежень-2021» розуміють один одного без слів. Зараз для всіх присутніх вони заспівала пісню жестовою мовою.

Шляхом онлайн-голосування у фесйбуці лайками на сторінці події, обрали саму медійну пару — сім'ю Склянчук. 

Зображення

«Сьогодні побудова інклюзивного безбар’єрного суспільства є важливим завданням органів державної влади всіх рівнів. Однак, вирішити таке складе та комплексне питання можливо лише спільними зусиллями влади та громадськості. Саме для цього в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру в Луганській та Донецькій областях розпочали роботу інклюзивні громадські радники» — зазначила Ганна Борова, представниця Програми ООН із відновлення та розбудови миру. 

Вона разом із Миколою Надуличним, головою ГС «Луганська Асоціація осіб з інвалидністю» та Андрієм Жидковим, членом Консультативної ради громадських діячів при Програмі ООН, представили кожного радника, сертифікованого по програмі «Школа інклюзивного гроамдського радника» (IncSchool-2021) .

Зображення

Інклюзивні громадські радники прокоментували свої досягення та роботу щодо створення іноваціного інструменту — онлайн моніторингу та оцінки інклюзивності об'єктів. 

Зображення

Окрім цього визначились переможниками онлайн конкурсу "Кращий Інклюзивний соціальний об'єкт громади 2021 та 2020".

Ними стали об'єкти, проголовані відповідно до рейтингу та що заняли в ньому 1,2 та 3 місце в 2020-му році та в 2021 році:

Зображення

Всі учасники конкурсу особи з інвалидністю  отримали брендовані статуетки «Світ без обмежень».

Зображення

Урочисті вручення статуеток проведуть з власниками об'єктів інклюзивні громадські радники на місцях протягом вересня.

Логотип фестивалю вже давно став символом незламності духа та віри у розвиток безбар'єрного інклюзивного суспільства. Учасники фестивалю «Світ без обмежень» вкотре довели, що кохання не знає меж і спільно можна подолати всі бар'єри та стерти всі стереотипи, адже вони разом і вони щасливі!

Зображення

Окрім того, громадські радники відзначили окремо статуеткою «Світ без обмежень» людину - Андрій Івженко. Він заслужений тренер України, майстер спорту з пауерліфтингу, тренер Попаснянського міського спортивного закладу “Відродження”.– уроженець м.Попасна. За час роботи у Попаснянському міському спортивному закладі “Відродження” ( з 2011 року) Андрій виховував майстрів спорту та чемпіонів України, рекордсменів світу з важкої атлетики у різних вікових категоріях.  Досягнення його вихованців за 2021 рік:

 • березень 2021р. м.Манчестер (Англія), Кубок світуз пауерліфтингусередпараолімпійцівНаталіяОлійник – II місце,
 • травень 2021р. м.Дніпро, ЧемпіонатУкраїни з важкої атлетики, Софія Наумова- I місце;
 • травень 2021 року м.Тбілісі, Кубок світуз пауерліфтингусередпараолімпійцівОлійникНаталія — I місце;
 • травень 2021 року м.Ташкент, Чемпіонатсвіту з важкої атлетики середюніорівзайнялаІвженко Ольга — Vмісце;
 • червень 2021р, Дубаї (Об'єднані Арабські Емірати), Кубок Світу з пауерліфтингусередспортсменів з ураженням опорно-руховогоапарату, НаталіяОлійник – III місце.

Зображення

Зображення

Неочікуваною подією на фіналі стала пропозиція офіційного одруження пари, яка вже разом живе 1,5 роки  - Артьомови Артем та Аліна, м. Знам’янка Кіровоградської області.

Інклюзія – це не тільки про пандуси та фізичну доступність. Це окремий світогляд, де у кожної людини є доступ до необхідних послуг, де створені умови для участі в громадському житті, де панують повага та взаємна підтримка.

Всі присутні на заході дякували всім, хто причетний до організації і проведення фестивалю та його учасникам. Всі ще раз переконалися, що «Світ без обмежень» існує.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Серія заходів «Світ без обмежень» організованау межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

21:35
387
Немає коментарів. Ваш буде першим!