Онлайн урочистої церемонії та підведення підсумків серії заходів «Світ без обмежень»

Онлайн урочистої церемонії та підведення підсумків серії заходів «Світ без обмежень»
Урочиста церемонія та підведення підсумків «Світ без обмежень» у м. Сєвєродонецьк у Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі.

Перед початком церемонії о 14:00 відбудеться фінал конкурсу танцювальних пар. Голосуйте вподобайками за пару, яка вам сподоблюсь на  сторінці події у Фейсбуці

Урочиста церемонія підведення підсумків розпочнеться о 15:00.

Також під час церемонії відбудеться підведення підсумків онлайн голосування в конкурсі «Кращий Інклюзивний соціальний об'єкт громади, побудований з дотриманням принципів інклюзивності».

Серія заходів «Світ без обмежень» організована у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

12:15
362
Немає коментарів. Ваш буде першим!