Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Онлайн урочистої церемонії та підведення підсумків серії заходів «Світ без обмежень»

Онлайн урочистої церемонії та підведення підсумків серії заходів «Світ без обмежень»
Урочиста церемонія та підведення підсумків «Світ без обмежень» у м. Сєвєродонецьк у Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі.

Перед початком церемонії о 14:00 відбудеться фінал конкурсу танцювальних пар. Голосуйте вподобайками за пару, яка вам сподоблюсь на  сторінці події у Фейсбуці

Урочиста церемонія підведення підсумків розпочнеться о 15:00.

Також під час церемонії відбудеться підведення підсумків онлайн голосування в конкурсі «Кращий Інклюзивний соціальний об'єкт громади, побудований з дотриманням принципів інклюзивності».

Серія заходів «Світ без обмежень» організована у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

11:15
315
Немає коментарів. Ваш буде першим!