Перший день заходів «Світ без обмежень 2021», 15-го серпня, розпочався на ранчо

Перший день заходів «Світ без обмежень 2021», 15-го серпня, розпочався на ранчо
.Для учасників було організовано фотосесію в стилі кантрі – у ковбойських шляпах та костюмах.

Після зйомок учасники, які приїхали з 11 областей України, змогли покаталися на конях. Про це повідомила директорка Державного реабілітаційного центру «Донбас» Світлана Фоміна.

«Нові відчуття! Без коляски набагато крутіше, відчуваєш свободу руху. Кінь робить кроки, а вони ніби твої», — ділиться враженнями від події один з учасників заходу.

Зображення

«Враження як найкращі тому, що це дуже гарна вилазка і нагода помилуватися конячками. Я навіть спробувала залізти на коня, перебороти свій страх, попробувала щось нове», – розповіла молода дівчина про свій досвід від участі в заході. 

Зображення

Докладно про серію заходів ми писали тут.

Зображення

Серія заходів «Світ без обмежень» організована у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

20:15
63
Немає коментарів. Ваш буде першим!