Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Відбувся воркшоп "Розвиток суспільства та гендерна рівність"

Відбувся воркшоп "Розвиток суспільства та гендерна рівність"
Воркшоп “Розвиток суспільства та гендерна рівність” відбувся для журналістської спільноти та громадськості Луганської області в межах проєкту «НГО та медіа: новий формат співпраці».

Захід провела Анна Мягких, юристка, кандидатка юридичних наук, тренерка, голова ГО “Гендерний клуб Дніпро”, сертифікована тренерка з медіаграмотності, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, сексуальної освіти молоді.

В ході воркшопу журналісти ознайомились з гендерним портретом України щодо присутності жінок та чоловіків в місцевих радих, керівництві ОТГ, серед сільськіх та селищних голів, тощо, а також із основними поняттями з гендерної рівності та законодавством щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок.

Проєктом передбачена підготовка інформаційних матеріалів журналістами для місцевих новинних інтернет-ресурсів. Для кращого висвітлення тем, а також встановлення більш тісних відносин ЗМІ та ГО, організатори запрошують до участі в воркшопах активістів/ок громадських організацій.

Для участі у проєкті необхідно зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1X9KKfDYZSAHGuBEpGG2tr5tVDPc7lc-41uui744MuHY/

Для довідки:

Проєкт «НГО та медіа: новий формат співпраці» реалізується ГО «Медіапростір Україна» за технічного адміністрування ЗУРЦ у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.


Читайте наші новини на телеграм каналі

18:40
30
Немає коментарів. Ваш буде першим!