Серед переможців інноваційних винаходів, які представлять Україну на міжнародному конкурсі з біомімікрії є представники Луганщини

Серед переможців інноваційних винаходів, які представлять Україну на міжнародному конкурсі з біомімікрії є представники Луганщини
Тепер звісно, які три інноваційні винаходи представлять Україну на міжнародному конкурсі з біомімікрії «Biomimicry Global Design Challenge». Серед переможців національного відбору проєкти: (1) Проєкт отримання альтернативної енергії від коливань гілок дерев – команда Олени Коваленко (м. Київ і м. Рубіжне Луганської обл.); (2) MOL – проєкт, натхненний організмом молі-вогнівки, що розв'язує проблеми переробки пластику, – команда Любомира Мацеха-Українського (м. Львів) та (3) Проєкт із підв'язування тепличних культур біорозчинними шнурами – команда Наталії Фігурки (м. Львів).

Демонстрації проектів, натхненних природними системами та організмами, що вирішують проблему відходів, та які оголошено трьома переможцями національного відбіркового туру України на конкурс Biomimicry Global Design Challenge можна подивитися тут:

Про переможців та саму ідею Національного виклику біомімікриї  писали організатори — Програма розвитку ООН на своєму саті тут:

https://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/pr...

Національний конкурс біомімікрів був організований лабораторією прискорювача ПРООН та Інститутом біомімікриї (США) у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством охорони навколишнього середовища та природних ресурсів України та Українським майбутнім інкубатором національного комітету молодшої Академії наук України.

Зображення

Ми пишаємося розробниками-іноваторами, які стануть звісні всьому Світу! 


Читайте наші новини на телеграм каналі

17:20
137
Немає коментарів. Ваш буде першим!