Світ Громад мандрує Донеччиною та Луганщиною!

Світ Громад мандрує Донеччиною та Луганщиною!
​Команда ГО «Інститут політико-інформаційних досліджень» проїхалася Донеччиною і Луганщиною та презентувала третій реліз Світ Громад: настільна гра-тренінг та Summer Youth Acceleration Programme, презентували нову програму для молоді східної України. Презентації відбулися на Мобільних діалогових майданчиках: «Галерея успішних практик та новітніх ідей покращення соціальної єдності громад на сході України» в рамках роботи Програми ООН із відновлення та розбудови миру, в закладах-партнерах Програми і відкритих публічних діалогових молодіжних просторах, каворкінгах міст Краматорськ, Слов'янськ, Костянтинівка, Лисичанськ та Сєвєродонецьк.

Таким чином, команда ГО «Інститут політико-інформаційних досліджень» проїхалася Донеччиною та Луганщиною та презентувала третій реліз Світ Громад: настільна гра-тренінг та Summer Youth Acceleration Programme. Презентація нової програми для молоді Східної України .

Зображення

Як звісно в період з 12 по 16 травня діалогові майданчики «Галерея успішних практик та новітніх ідей покращення соціальної єдності громад на сході України» зорганізувалися та працювали за підтримки членів Консультативної ради з питань соціальної єдності Донецької та Луганської областей, що працює при Програмі ООН із відновлення та розбудови миру, на місцях вуличних локацій:

  • 12 травням. Краматорськ, вулична локація біля Державної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас»;
  • 14 травням. Костянтинівка, вулична локація біля ЗЗСО №1 м. Костянтинівка;
  • 16 травняСєвєродонецьк, вулична локація біля Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Зображення

Там була можливість і зіграти, і потестити новий реліз «Світ громад» і заявити про свої молодіжні команди, щоб на конкурсній основі отримати саму гру та прийняти участь в майбутніх цікавих заходах в рамках проєкту «Молодіжний кластер у громаді: гейміфікована акселераційна програма для пошуку та залучення молоді в життя своєї громади», який втілюється ГО "Інститут політико-інформаційних досліджень" за підтримки ПРООН в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Більше інформації про активності та сам проєкт на сторінці авторів гри: https://www.facebook.com/wocthegame

Як звісно, завдяки своєї активності на діалогових вуличних майданчиках, команда молодих лідерів MoDELab із ЗЗСО №1 м. Костянтинівка та їх педагогиня, Амбасадорка миру Станіслава Стасенко, вже отримали комплект гри та запрошення стати учасниками проєкту «Молодіжний кластер у громаді: гейміфікована акселераційна програма для пошуку та залучення молоді в життя своєї громади» від Тараса Тимчука.

Зображення

Далі – буде! Впевнені!


Читайте наші новини на телеграм каналі

13:45
222
Немає коментарів. Ваш буде першим!