На Луганщині ​затвердили План дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»

На Луганщині ​затвердили План дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»
​Затверджено План дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Луганській області. Розпорядженням голови облдержадміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 19 квітня 2021 року № 254 затверджено План дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Луганській області. Це вже другий подібний план в області, перший було затверджено на період 2016-2020 років.

Метою Плану є всебічне залучення жінок до процесів миробудівництва та відновлення, захист від насильства за ознакою статі та сексуального насильства, пов’язаного із конфліктом. План включає в себе 5 стратегічних цілей, 13 оперативних цілей, 18 завдань та 70 заходів. Документ є різнобічним та включає заходи, у першу чергу, у сфері безпеки і оборони, охорони здоров’я, соціальної підтримки, громадського правопорядку. У зв’язку із цим, коло співвиконавців також є дуже широким. Так, співвиконавцями Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Луганській області є близько 30 різних структур, серед яких департаменти та управління облдержадміністрації і її апарату, правоохоронні органи, структури сектору безпеки і оборони, соціальні установи, територіальні підрозділи центральних органів виконавчої влади. До числа співвиконавців також включено райдержадміністрації, територіальні громади, військово-цивільні адміністрації, а також громадські та міжнародні організації.

У рамках підготовки Плану створено робочу групу, до складу якої входять представники органів державної влади, сектору безпеки і оборони, громадських та міжнародних організацій, учасники АТО/ООС, мобілізаторки громад. 
Затвердженню Плану передувало його широке громадське обговорення задля максимального врахування пропозицій, зокрема, цільових груп Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року.
Ознайомитися із Планом можна за посиланням http://loga.gov.ua/.../files/golova-acts/210419254.pdf


Читайте наші новини на телеграм каналі

17:55
116
Немає коментарів. Ваш буде першим!