Квітень - місяць інформування суспільства про аутизм

Квітень - місяць інформування суспільства про аутизм
Кількість дітей, яким діагностують розлад аутистичного спектру, в Україні та за її межами невпинно росте. Людину з аутизмом важко ідентифікувати за зовнішніми ознаками. Нетипова поведінка, притаманна аутистичним розладам, часто сприймається як педагогічна або батьківська занедбаність. А подальша реакція може спричинити глибоку психологічну травму дитині або людині з аутизмом.


Тому дуже важливо інформувати суспільство про проблеми аутизму та особливості спілкування з людьми, які мають розлади аутистичного спектра (#РАС). ‼️
Якщо Ви батьки, рідні, вчитель, вихователь, соціальний працівник, або просто людина, яка знається у цій темі і може надати консультацію, розкажіть про це світові. Таким чином вдасться не тільки підтримати людей з аутизмом та зруйнувати існуючи стереотипи, а й допомогти тим, хто вперше зіткнувся з діагнозом.
З метою формування суспільної думки, дружньої до людей з аутизмом, громадська організація ГО «Мама Діє» виготовила спеціальні інформаційні браслети. Браслет ми подаруємо кожному, хто бажає продовжити поширення інформації про аутизм у суспільство. 

 Також громадським активом регіону в рамках інформаційної кампанії був підготовлений відеоролик. Детальніше, джерело:

www.facebook.com/mamadiye/videos/1148468235592747 


Читайте наші новини на телеграм каналі

12:45
146
Немає коментарів. Ваш буде першим!