Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

МРІ запустив щотижневу телепрограму «PRO Зміни»

МРІ запустив щотижневу телепрограму «PRO Зміни»
Міжнародний республіканський інститут (МРІ) за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) 1 березня запустив перший випуск освітньої телепрограми «PRO Зміни».

Телепрограма стене майданчиком для просування і висвітлення зусиль молоді змінювати свої громади. МРІ спільно з командою громадських діячів, журналістів і медіа експертів розповідатиме про успішні ініціативи молоді та громадськості і надаватиме поради про їх впровадження. Телеглядачі дізнаються, як бути активними у своїх громадах, конструктивно взаємодіяти з місцевою владою і разом вирішувати актуальні проблеми громад, або ж як стати депутатом чи політиком.


Програма буде транслюватися щотижня на місцевих телеканалах до вересня 2021 року. На сьогодні, 15 телеканалів підтвердили свою участь у проекті. МРІ відкритий до співпраці з усіма телемовниками України. Слідкувати за проектом та дивитися випуски можна на сторінках у фейсбуці, ютубі та інстаграмі. Команда проекту запрошує долучатися до нашої спільноти в соціальних мережах, де ми будемо раді почути ваші коментрарі та відгуки, а також пропозиції щодо наступних тем. В разі запитань, просимо звертатися до Олександра Спутая, керівника молодіжнх програм МРІ, osputay@iri.org. Більше про програму читайте на платформі МРІ для онлайн навчання.


Читайте наші новини на телеграм каналі

14:15
138
Немає коментарів. Ваш буде першим!