МФО "Рівні можливості" у Верховний Раді

МФО "Рівні можливості" у Верховний Раді
МФО «Рівні можливості» у Верховний Раді сприяє впровадженню політики рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в різних сферах життя на законодавчому рівні.

За ініціативою співголови МФО «Рівні можливості», народної депутатки України, Марини Бардіної та Громадської експертної ради з гендерних питань, запрошуємо вас та ваших колег долучитися до обговорення питання реформування та законодавчого забезпечення соціальних відпусток по догляду за дитиною (оголошення про захід тут: http://ndo.lg.ua/board/406-hromadskist-zaproshuyet...).

МФО «Рівні можливості» сприяє впровадженню політики рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в різних сферах життя на законодавчому рівні.

Міжфракційне депутатське об'єднання сприяння ґендерній рівності «Рівні можливості» є добровільним об’єднанням народних депутатів України.
Створено з метою покращення становища жінок у суспільстві, активізації суспільного діалогу щодо забезпечення ґендерної рівності в різних сферах суспільно-політичного життя.
Міжфракційне депутатське об'єднання «Рівні можливості» діє на принципах самоврядування, є відкритим до приєднання інших народних депутатів та налаштоване на співпрацю з керівництвом Верховної Ради, депутатськими фракціями та комітетами Верховної Ради України, Адміністрацією Президента та Кабінетом міністрів України, іншими органами державної влади, громадськими організаціями та об'єднаннями.
МФО «Рівні можливості» спів-очолюють Альона Бабак (Самопоміч), Світлана Войцеховська (Народний Фронт), Марія Іонова (БПП) та Олена Кондратюк (Батьківщина).
Детальніше про діяльність:


Читайте наші новини на телеграм каналі

13:00
296
Немає коментарів. Ваш буде першим!