Новий зручний підйомник з'явився в обласному центрі Луганщини

Новий зручний підйомник з'явився в обласному центрі Луганщини
​Цей підйомник – завершальний етап реалізації одного з проєктів, який реалізувала ГС «Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю» завдяки Програмі ООН із відновлення та розбудови миру.

Цей підйомник – завершальний етап реалізації проєкту під назвою «Організація Центру волонтерської допомоги по доставці товарів першої необхідності категоріям громадян групи ризику COVID-19 в обласному центрі Луганської області та наближених до нього населених пунктах», який реалізувала ГС «Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю» завдяки Програмі ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP).

Про хід реалізації проєкту багато писали:

і на сайті Асоціації: http://ndo.lg.ua/places/news/272?page=2

і у різних виданнях, у тому числі і в:

«Урядовий Кур'єр»: https://ukurier.gov.ua/uk/articles/luganskij-brend...

«Громадське радіо»: https://hromadske.radio/news/2020/05/14/na-luhansh...

знімали сюжети місцеві теле компанії.

Але, квінтесенцією цього проєкту стала покупка та встановлення в обласному центрі Луганської області – в місті Сєвєродонецьк, підйомника для забезпечення фізичної доступності входу до будівлі, де розміщено різні громадські установи, Департамент соціального захисту населення Луганської ОДА, його громадська приймальня, приміщення якої виділено під діяльність інклюзивних громадських радників та роботи з людьми з інвалідністю ГС «Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю».

Нагадаємо, що люди з інвалідністю становлять численну групу: за даними Державної служби статистики, майже кожен десятий житель (включаючи дітей) підконтрольних уряду України територій Донецької та Луганської областей має інвалідність.

Зображення

І сьогодні ще достатньо мало соціальних об'єктів, які відповідають вимогам доступності для людей з інвалідністю, однак ГС «ЛАООІ» працює над цим питанням в Луганській області. Багато що зроблено, а багато ще необхідно робити. Тепер це вже другий зручний підйомник в обласному центрі, перший з’явився декілька років тому на будівлі, де знаходиться Нацуніверситет імені Володимира Даля та частина установ Луганської ОДА. Доречи, саме в університеті, наприкінці 2019 року, на зустрічі з донорами, представниками країн ЄС в GreenLab, де серед інших членів Консультативної ради з питань соціальної єдності, що працює UN RPP, був і голова ГС «Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний (якого на нараду тягнули на плечах разом з інвалідним візочком охоронники будівлі).

Зображення

Тоді, на зустрічі, всі клопотали щодо донорської підтримки в побудові ліфту університету для забезпечення доступністю всіх його поверхів. Час минув, але завдяки Програмі ООН із відновлення та розбудови миру заплановано у 2020 та буде в 2021 і ліфт в університеті, якого всі, та особливо люди з інвалідністю, представники мало мобільних груп населення тепер з нетерпінням очікують.

Поки ми маємо гарний сюжетик про підйомник, що веде до місця громадської активності людей з інвалідністю:

але, ще дуже хочемо, щоб якомога скоріше з’явилося наступне відео, вже з працюючого ліфту в університеті.

Зображення

Далі буде, просто не слід зупинятися, треба ретельно працювати, ретельно виконувати свої посадові обов’язки разом з командою, вміти займатися адвокацією, дипломатично, а іноді й відкрито боротися за свої права людини і людини з інвалідністю, за розбудову Світу без обмежень.

Фото та відео надані Сашком Сімоненко з ГО «Луганський прес-клуб».


Читайте наші новини на телеграм каналі

12:20
464
Немає коментарів. Ваш буде першим!