Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Як змінюють свої заклади Амбасадори миру

Як змінюють свої заклади Амбасадори миру
​В цьому сюжеті, вчитель «Кремінський ліцей № 4», Амбасадорка миру, розповідає про свій заклад та свою роботу, як членкині мережі Амбасадорів миру, яка колись, в 2018 році, народилася зі спеціальної Школи, яка була організована Програмою ООН із відновлення та розбудови миру для соціально активних людей, які працюють з дітьми та молоддю. А в 2020 році активісти цієї мережі обізнаного створили свою громадську організацію та пишаються цим.

Тут головне праця Людини — Амбасадорки миру, Яни Гарькавець та розуміння та сприяння її роботі педагогічного колективу закладу. Завдяки цьому багато справ та цікавостей з дітьми робиться http://ndo.lg.ua/places/news/392, а мурал — маленька частинка АртЛабораторі, але дуже помітна. Цей заклад освіти просто заслужив таку яскраву відмітку

Миротворча просвітницька діяльність, вміння вчителя бути цікавим, соціально активним фасилітатором своєї справи, вміння робити гарний дистанційний контент в будь-яких, даже вірусних умовах не преривати процес роботи з дітьми — ось це сучасне виховання майбутніх поколінь. Про мережу та її активність дивіться тут: 

  http://ndo.lg.ua/places

http://ndo.lg.ua/places/news/497http://ndo.lg.ua/places ;

http://ndo.lg.ua/places/news/497.

Далі буде....


Читайте наші новини на телеграм каналі

11:00
121
Немає коментарів. Ваш буде першим!