У Дружківці створили мапу потенційного розміщення камер для моніторингу безпекових ситуацій у громаді

У Дружківці створили мапу потенційного розміщення камер для моніторингу безпекових ситуацій у громаді
На початку 2021 року коаліція громадських організацій «Нова Дружківка», «Твій формат» та «Україна можливостей» разом з Дружківською міською радою розпочала другий етап реалізації проєкту «Громадська безпека у фокусі».

До цього часу, наприкінці 2020 року, було проведено фокус-групове дослідження щодо питань створення безпечної середовища у Дружківській громаді.

Наразі вже підготовлено мапу потенційного розміщення камер для моніторингу безпекових ситуацій у громаді. Подивитися на запит мешканців Дружківської громади можна за посиланням http://bit.ly/34fpstd .

«Мапування – важливий процес, під час якого ми побачили думку мешканців та мешканок громади щодо місць розміщення майбутніх камер моніторингу. Згодом ми зіставимо результати мапування із технічними можливостями та потребами поліції, і визначимо фінальний перелік місць, де в межах проєкту встановимо 30 камер», – розповідає Сергій Пронкін, голова ГО «Нова Дружківка».

Попереду комплексне дослідження громадської думки щодо питань громадської безпеки, результати якого стануть основою майбутньої програми «Безпечна громада».

«Ще у 2018 році низка громадських організацій у співпраці із міською радою проводила дослідження і створювала профіль Дружківської громади. За два роки, спираючись на результати відповідної роботи, ми з партнерами змогли реалізувати понад 10 проєктів та ініціатив, залучивши у такий спосіб на розвиток нашої громади понад 2 млн гривень. Важливо, що завдяки проведеному мапуванню, ми можемо у перспективі розраховувати на встановлення понад 70-ти додаткових камер завдяки програмі «Безпечна громада», яка буде створена в рамках співпраці з Дружківською міською радою», – розповідає Світлана Агаджанян, координаторка проєкту «Громадська безпека у фокусі».

Проєкт «Громадська безпека у фокусі» реалізується громадською організацією «Твій формат» у партнерстві з Дружківською міською радою та ТОВ «Контакт» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.


Читайте наші новини на телеграм каналі

20:25
97
Немає коментарів. Ваш буде першим!