Дивіться! Соціально активні журналісти Луганщини створюють презентаційний ресурс

Дивіться! Соціально активні журналісти Луганщини створюють презентаційний ресурс
Веб спілкування увійшло в повсякденне життя всіх і вивільнило час, яке ще до COVIDу все витрачали на логістику і переїзди до місць зустрічей і прес-конференцій.

На черговий онлайн-кава з журналістами в грудні, виникла ідея створення презентаційного ресурсу журналістської соціально активної спільноти.

І ось результат – яскравий лендінг http://journalist-lg.mediaprostir-ua.org/

«Це дуже зручно, коли кожен може просто зайти на ресурс і побачити журналістську спільноту. Проконтактувати за бажанням і необхідністю. Як це часто, наприклад, буває, коли у громадськості виникає бажання проінформувати, залучити журналістів на заходи або проінформувати про важливі події, привернути увагу до якісь соціально корисних речей, просто запросити на заходи та презентації. Дякую Тетяні Вергун і пану Андрію Мітяєву, всім хто долучився, за швидку реалізацію цієї ідеї! Не встигла запропонувати — вони просто взяли і реалізували. Багато хто у теперішній час позиціоную себе журналістом, але чи є він насправді токовим?! Я так розумію, на цьому ресурсі – справжніJ, хто не боїться показати обличчя та створює якісний, етичний контент» — Ганна Борова, спеціалістка з питань соціальної єдності Програми ООН із відновлення та розбудови миру.


Читайте наші новини на телеграм каналі

15:50
141
Немає коментарів. Ваш буде першим!