Активні бібліотекарі, об'єднані в громадську спільноту, думали про нові формати «тихих вечірок в бібліотеках»

Активні бібліотекарі, об'єднані в громадську спільноту, думали про нові формати «тихих вечірок в бібліотеках»
Як спекти тиху вечірку в приміщенні бібліотеки без тотального підгоряння? Чи взагалі доречна така вечірка в часи пандемії? Як у цьому форматі події співіснують бібліотекарі, громадські активісти та інклюзія? Про це та низку інших надважливих речей говорили на хакатоні ідей команда організаторів всеукраїнської акції Good Silent Party на чолі з Луганською обласною універсальною науковою бібліотекою та Луганським обласним відділенням Української бібліотечної асоціації.

Про це думали на спеціальному заході, який зібрав багато зацікавлених 15 грудня та був проведений в форматі «зустріч– онлайн-хакатон», мета якого пояснити надмету вечірки, проаналізувати плюси та мінуси минулорічних тихих вечірок і, врешті, згенерувати ідеї для наступної четвертої всеукраїнської Good Silent Party.

Під час заходу лунали:

— виступи спікерів, які організовують вечірки по Україні та знають усе про технічне та метафізичне наповнення формату;

— кейси від провідних ідейників вечірки про специфіку формування команди локальних організаторів таких подій та проблему комунікації всередині;

— важлива відповідь “Чому українська культура і тиха вечірка – це неподільна єдність?” від одного з найвпливовіших українських письменників.

Також обговорювали ролі інклюзії і стереотипних уявлень про неї у полі “Інклюзія ≠люди з інвалідністю” та формувалиявлення про проведення наступної вечірки з осмисленими викликами та ніжними рефлексіями.

Серед спікерів подіїбули:автор ідеї тихих вечірок у бібліотеці та івент-менеджер у Луганській обласній бібліотеці — Сергій Летучий; письменники і музиканти — Сергій Жадан та Сергій “Колос” Мартинюк; співзасновник, виконавчий продюсер радіо Skovoroda — Артем Галицький; тренерка з впровадження інклюзивності/проєктна менеджерка в Українському культурному фонді — Ніна Салій; засновник і директор соціально-культурного проєкту “Без меж” — Олександр Дюбін; голова Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації — Вікторія Польова; представниця Програми ООН із відновлення та розбудови миру — Ганна Борова; громадський активіст, організатор тихої вечірки у Харкові — Іван Сенін.

Виступи спікерів перекладала жестовою мовою Марина Ліферова з телеканалу “Прямий”.

Детальніше про захід писали тут.

А про його результати - тут.

Джерело:

Українська бібліотечна асоціація


Читайте наші новини на телеграм каналі

16:05
88
Немає коментарів. Ваш буде першим!