Громадськість обговорювала молодіжну політику на Луганщині

Громадськість обговорювала молодіжну політику на Луганщині
4 грудня відбулась онлайн-конференція”Молодіжна політика на Луганщині”, в якій взяли участь представники молодіжних громадських організацій та журналісти.

В ході заходу обговорили молодіжні програми на Луганщині, роботу обласного молодіжного центру, роботу з неформальної освіти для молоді, конкурси для молоді, роботу молодіжних рад на Луганщині, проекти з протидії насильству.На сьогодні, до кінця 2020 року, в області діє дві регіональні програми. Це “Регіональна цільова програма “Молодь Луганщини” на 2016-2020 роки” та “Регіональна цільова програма національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2020 роки”.

Основні заходи програми “Молодь Луганщини” — конкурс “Молода людина Луганщини”, тренінгові програми та конкурси. На конкурсній основі молодіжні організації можуть реалізовувати свої проекти.

Галина Посвалюк, директорка ОКУ «Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень», ознайомила присутніх з конкурсами національно-патріотичного виховання. Підняли питання діяльності молодіжних рад, які на сьогодні створюються, в деяких громадах вже активно працюють. Так, Галина Посвалюк, відзначила активність Біловодської, Чмирівської та Новопсковської молодіжних рад.Андрій Жидков, громадський активіст, ознайомив учасників заходу з системою оцінки SCORE.Індекс соціальної згуртованості і примирення (SCORE) — це розумний та багатосторонній аналітичний інструмент, розроблений для вимірювання різних складових соціальної згуртованості, а також здатності до життєстійкості та факторів вразливості в громадах по всьому світу з метою забезпечення акторів, залучених до розбудови миру та розвитку, повними та науковими даними. Щоб досягти цієї амбіційної цілі, SCORE досліджує два основні компоненти миру — примирення та соціальну згуртованість (обидва відображені у його англійській назві: Social COhesion and REconciliation), а також взаємозв’язки між ними у всій складності.

Обговорили зміни, які потрібні в програмах розвитку молоді. Луганський обласний молодіжний центр планує проведення молодіжного форуму у 2021 році.

Захід відбувся в межах проекту “СІТІ-ХАБ: платформа діалогу громади та влади”, що підтримується Програмою ООН із відновлення та розбудови миру.


Читайте наші новини на телеграм каналі

16:10
150
Немає коментарів. Ваш буде першим!