День волонтера. Луганщина

День волонтера. Луганщина
Щороку 5 грудня у світі відзначається Міжнародний день волонтера. Волонтери у різних куточках світу допомагають людям впоротися із наслідками стихійних лих, отримувати освіту та належне лікування, сприяють подоланню бідності та нерівності. А цього року ще й протистоять викликам, які спричинила пандемія COVID-19.

«Тут, у ПРООН в Україні, ми дуже вдячні волонтерам ООН, які працюють з нами, підтримуючи нашу місію і нашу роботу в країні. Завдяки своїм різноманітним талантам і досвіду вони підвищують ефективність нашої діяльності і нагадують нам, що незважаючи на відмінності, усі люди — одна велика сім’я», — каже Манал Фоуані, заступниця Постійної представниці ПРООН в Україні. 

Зображення

На Луганщині, перед початком дводенного Форуму «Життя без обмежень» http://zhyttya-bez-obmezhen.ndo.lg.ua/ шанували 25 волонтерів  і волонтерок Луганщини з відзнаками від Луганської облдержадміністрації, ГС «Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю»  та Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Зображення

Символи Луганщини — кінь, байбак та лисиця, допомогали вручати подарунки, бо бренд Луганщина.МОЯ приємно крокує Луганщиною через різноманітні заходи разом із цікавими ростовими брендовими героями http://brand.lg.ua/, які нагадуюь всім, що тут живуть привітні та різноманітні люди, які пишаються своїм краєм!


Читайте наші новини на телеграм каналі

18:05
282
Немає коментарів. Ваш буде першим!