Триває Міжрегіональний дводенний онлайн-форум «Життя без обмежень» та онлайн фестіваль «Світ без обмежень»

Триває Міжрегіональний дводенний онлайн-форум «Життя без обмежень» та онлайн фестіваль «Світ без обмежень»
Захід проводиться 4-5 грудня в межах святкування Міжнародного дня людей з інвалідністю, що святкують 3 грудня, та в межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка триває з 25 листопада по 10 грудня.

Захід організовано завдяки ініціативі громадських та обласних установ Луганської області – Департаменту соціального захисту населення ЛОДА та Луганської обласної асоціації організацій людей з інвалідністю та за підтримки аналогічних установ та партнерів, які працюють в напрямку підвищення рівня інклюзії в Донецькій області в межах реалізації Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Метою заходу є побудова миру шляхом донесення важливості інклюзивного і толерантного суспільства у запобіганні конфліктів, виховання толерантності, солідарності, діалогу та взаєморозуміння в середовищі громад Луганської та Донецької областей. Популяризація досягнень організацій людей з інвалідністю та учасників мотиваційних фестивалів та конкурсів за прикладом «Світ без обмежень» та інших, в межах напрямку роботи Програми ООН із відновлення та розбудови миру щодо соціальної єдності.

Пряму трансляцію заходу можна дивитися за посилання.

В межах онлайн-форуму «Життя без обмежень 2020» проводиться конкурс «Кращий Інклюзивний соціальний об'єкт громади». Взяти участь у голосуванні можна за посиланням.


Читайте наші новини на телеграм каналі

13:40
183
Немає коментарів. Ваш буде першим!