Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Мотивувати займатися спортом! Новий мурал може з’явитися вже дуже скоро завдяки громадськості Мілового

Мотивувати займатися спортом! Новий мурал може з’явитися вже дуже скоро завдяки громадськості Мілового
​«Не важливо, звідки ти родом, приклади зусилля і все вийде» — зроблено висновок сьогодні в рамках онлайн-зустрічі «Art-ЛАБОРАТОРІЯ» для смт. Мілове, що на Луганщині.

Як, звісно 10 жовтня зібралися поспілкуватись в форматі «Art -ЛАБОРАТОРІЯ» та в Zoom обговорили питання майстерності розпису муралів та обирали разом з громадськістю, владою та молоддю, макет, що підготували муралісти для громади з його глибоким концептом – мотивувати займатися спортом.

Зображення

Як звісно, практика появи муралів в громадах свідчить, що як правило, вони стають центром уваги громадян, які автоматично починають думати та облаштовувати місця біля муралів для відпочинку, наприклад. Біля муралів з’являються лавочки та міні паркові зони, світло та підсвітка, висаджуються гарні рослини та з’являються алейки.

Вони можуть згодом стати і площадками для фотографування та роздумів, згуртування громадян, відкритими площадками для діалогів, гарно вливають на настрій громадян.

Важливо – що доступ до них мають всі та сірі вулиці починають дихати яскравими фарбами та позитивно впливають на психологічний стан людей.

Про це зазначав, Ян Птушко – відомий мураліст з Луганщини, який спеціально для громади міста Мілове запропонував малюнок з зображенням футболіста.

Разом всі присутні, а схвалили цю ідею.

Тим, більше, що Ян нагадав всім, що родом з Міловського району, про що свідчить вікіпедія:

Дени́с Ві́кторович Гарма́ш (нар. 19 квітня 1990, МіловеВорошиловградська область, СРСР) — український футболіст, півзахисникзбірної України та київського «Динамо».

Зображення

До речі, молоді активісти з двох шкіл Мілового – «Опорний навчальний заклад «Міловська гімназія Міловської районної ради Луганської області» та «МІЛОВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ МІЛОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мали змогу почути все сказане та про те, що робить

Програма ООН із відновлення та розбудови миру за напрямком її роботи щодо соціальної єдності, від її представниці — Ганни Борової.

Зображення

Але, ми бачимо на фото, що заклади, в яких перебувають й молодь і дорослі ще не обладнані необхідним якісним обладнанням, щоб спілкування онлайн було цікавим та над цим ще треба попрацювати разом з громадськістю.

Зображення

Зображення

Захід організовано за ініціативи завідувачки сектору з питань місцевого розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародної допомоги Міловської райдержадміністрації, координаторки районного Ресурсного Центру розвитку громад (РРЦРГ) – Світлани Колосовської в рамках співпраці з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН:

Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

18:25
267
Немає коментарів. Ваш буде першим!