Сільська школа у Нескучному змінює громаду

Сільська школа у Нескучному змінює громаду
У грудні 2019 року нескучненська загальноосвітня школа пройшла відбір та стала однією з 60-ти учасниць навчального проєкту «Освітній марафон» та згодом стала суперфіналісткою проєкту, увійшовши у десятку найкращих шкіл Донецької та Луганської областей.

«Після «Освітнього Марафону» вчителя приїхали у захваті, тому що це було дійсно навчання. Такого у нашому досвіді ще не було», – говорить Олена Піскун, директорка нескучненської загальноосвітньої школи.

Маленька сільська школа на Донеччині прагне змін та трансформації, беручи участь у різноманітних всеукраїнських проєктах. Під час навчання команда педагогів створила власну стратегію розвитку освітнього закладу, яку вже втілюють у життя.

Зображення

Педагоги школи прагнуть до ціннісної освіти та обрали для себе відповідальність та довіру ключовими орієнтирами для розвитку закладу. На думку шкільної команди, без відповідального вчителя не буде ні навчання, ні зацікавленого учня, ні результату. А без відповідального батьківства ніякій школі не вдасться зацікавити дітей. Тому педагоги виховують відповідальність серед учнів, яка формується на довірі.

Команда нескучненської школи впроваджує освіту поза межами навчального закладу – у бібліотеках, музеях та на вулицях села. За ініціативою учнів, школа створює арт-парк. За допомогою вчителів діти беруть участь у багатьох проєктах, завдяки яким виграють обладнання для позашкільних занять.

«Ми брали участь у проєкті Youth Media Lab, увійшли у 20-ку кращих шкіл з 520-ти і отримали медіа-обладнання», – ділиться Андрій Погребняк, учень 10 класу.

Зображення

Серед учнів та батьків були проведені опитування, та як результат, створено безкоштовний хореографічний гурток. Одним з головних здобутків є впровадження шкільних проєктів: протягом кожного місяця вчителя разом з учнями готують проєкт на спільну тему, та з погляду різних предметів. Таким чином педагогічний склад зацікавлює дітей у позашкільній роботі та інтегрує шкільні предмети.

Команда педагогів вже отримала у подарунок обладнання від проєкту «Освітній марафон» та готова і надалі трансформувати школу, аби їх учні здобували якісну освіту.

Про те, як сільська школа у Нескучному змінює громаду дивіться у відеосюжеті: https://bit.ly/2U4Y8Zi

«Освітній марафон» реалізується БО «Благодійний фонд Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну»в рамках проєкту Демократичне врядування у Східній Україні (DG East) USAID Ukraine — USAID Україна Агентства США міжнародного розвитку (USAID).

Контакти для преси:

Антоніна Полухіна, комунікаційна менеджерка «Освітнього Марафону»

Тел.: +380 66 599 55 92

E-mail: polukhina.photo@gmail.com

Інформація про проєкт:

https://edu-marathon.com.ua/

https://www.facebook.com/osvmarathon

Можлива організація телефонних інтерв'ю з організаторамита учасниками проєкту


Читайте наші новини на телеграм каналі

20:20
160
Немає коментарів. Ваш буде першим!