Онлайн форум-діалог "Е-Contact"

Онлайн форум-діалог "Е-Contact"

10-11 листопада 2020 відбудеться онлайн форум-діалог «Е-Contact» про цифровий розвиток громад (дводенна онлайн дискусія щодо напрямів розвитку участі громадян в управлінні на місцевому рівні засобами електронної демократії).

Учасники можуть зареєструватись за посиланням https://forms.gle/gw3yvTVkorZ91WAe6.
Головна мета заходу — допомогти зрушити процеси цифровізації у сфері взаємодії влади та громади.
Хто може взяти участь?
Всі зацікавлені особи (представники місцевого самоврядування, що працюють у сфері зв'язків з громадськістю та/або опікуються сайтом громади, аби застосувати його експертний досвід, представників громадських організації, які дотичні до співпраці із владою, або громадські ради або будь-хто інший, чия діяльність та досвід стануть у нагоді у напрацюванні ідей, що допоможуть місцевим громадам )
Програма ООН із відновлення та розбудови миру працює на сході України та допомагає громадам у багатьох напрямках розвитку. Серед інших активностей — напрям розвитку електронної демократії на місцевому рівні.
В рамках цього напряму у 2019 році проведене дослідження поточного рівня електронної партисипації в Донецькій та Луганськiй областях, яке показало, що загальний рівень залучення громадян до прийняття рішень на місцевому рівні засобами електронної демократії потребує значного підвищення. Із цією загальною метою Програмою було проведено Хакатон HackFor Locals 2019, одним з переможців якого став проєкт SmartMisto.
Цього року також планується підтримати проєкти відповідної спрямованості на HackForLocals 2.0.


Читайте наші новини на телеграм каналі

16:50
257
Немає коментарів. Ваш буде першим!